Piektdiena, 2024. gada 14. jūnijs

Vārda diena: Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

09:00

Mūzika

10:00

Mūzika

11:00

Mūzika

Dienas pārraides

12:00

Nezāle

13:00

Mūzika

15:00

Bron-Hīts

16:00

Mūzika

Vakara pārraides

18:00

Mūzika

19:00

Dziesmudeja

Rojas Mūzikas un mākslas skolas 5.-9. klašu koris “Roja”

“Dziesmudejas” 9. epizodē uzzināsim, kā skolēnu dziesmu un deju svētki šogad atzīmēti Minsterē, kā arī, ko tad īsti sevī ietver raidījumos daudzkārt pieminētais “Saulesvijas” virtuālais gājiens.

Studijai attālināti pieslēgsies divas viešņas no Kurzemes novada, pārstāvot Rojas Mūzikas un mākslas skolas 5. - 9. klašu kori “Roja”. Kora vadītāja Inese Ozoliņa un dalībniece Keita Anna Mitenberga pastāstīts par kolektīva iesaisti 12. Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos, pirmo reizi iedziedot dziesmas ierakstu studijā un piedaloties virtuālajā svētku gājienā. Abas viešņas arīdzan dalīsies atziņās par ne tik vieglo ceļu līdz šā gada svētkiem un jauniegūtajām iemaņām. Kopīgi gremdēsimies atmiņās par lielā kopkora satikšanos vienuviet Mežaparkā un sajūtām, kas šogad tomēr izpalikušas.

Raidījumu noslēgs Līna Zvejniece no Siguldas, pastāstot savu digitālo svētku pieredzes stāstu kopā ar tautas deju kolektīvu “Vizbulīte”.

Raidījumu vada un veido: Elīna Krēmere, Anna Evelīna Krišjāne, Kaspars Eglītis un Valters Mednieks.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Dievišķās balsis

Jaunākie albumi no Austrālijas un Jaunzēlandes

Raidījumā ar deviņām dažādu žanru grupām apskatīsim jaunumus no Austrālijas un Jaunzēlandes.

Vienīgā grupa, kura būs otro reizi - Melburnas "postgrunge" kvartets "Moaning Lisa" ar 8.oktobrī izdoto debijas LP "Something Like This But Not This". Ļoti labs žanra albums ar 12 dziesmām. 2018.g.decembrī apskatījām divus EP "The Sweetest" (2017) un "Do You Know Enough?" (2018). Albums noteikti būs šīgada raidījuma topā.

Kā aizvien vairākas jaunas grupas būs ar debijas EP un LP.No Adelaidas divas "emopop/poppunk" grupas - "Seabass" ar debijas EP "Always Kidding" (2021) un "Madura Green" ar otro EP "Spooky Island" (2020).

Divas "raganiskas" "psychodelic/desertrock/stoner" grupas būs ar debijas albumiem - Dunsboro kvartets "Seawitch" ar vokālisti/ģitāristi Fione Horne un EP "Seawitch" (2021) un Adelaidas kvartets "Kitchen Witch" ar vokālisti Georgie Casson un LP "Earth and Ether" (2020).

Pēc "RVG" un "New Talk" "postpunk" albumiem raidījumā, seko jaunā Melburnas kvarteta "Screensaver" 8.oktobrī izdotais debijas LP "Expressions of Interest" ar vokālistes Krystal Maynard savdabīgo vokālu, albums pastiprināts arī ar diviem video.

No Jaunzēlandes būs Velingtonas "garage/surfpop" sekstets "Tidal Rave".Pandēmijas laikā grupa izdevusi gan debijas LP "Heart Screams" (2020) , gan otro EP "Albumette" (2021).

Noslēdzošajā daļā no Dunedinas "pagrīdes" būs divas eksperimentāli trokšņainas garāžroka grupas ar šogad izdotiem LP - trio "Opposite Sex" ar jau trešo LP "High Drama" un kvartets "Dale Kerrigan" ar debijas LP "Noise Bitch".

Programmā:

"Seabass" - "Always Kidding"
"Madura Green" - "Potato Salad"
"Seawitch" - "Witch Hunt"
"Kitchen Witch" - "Lost"
"Screensaver" - "No Movement"
"Screensaver" - "Overnight Low"
"Moaning Lisa" - "Cold Water"
"Moaning Lisa" - "Bike Riding"
"Tidal Rave" - "Knots"
"Opposite Sex" - "Combine Harvester"
"Dale Kerrigan" - "Car/teen Movie"

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika