Pirmdiena, 2022. gada 4. jūlijs

Vārda diena: Sandis, Uldis, Ulvis, Sandijs

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Mūzika

10:00

Mūzika

11:00

Mūzika

11:30

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Studentu pietura

Izglītojoši dokumentālais seriāls “Nelegālais trips”

Raidījumā pievērsīsimies Latvijā un pasaulē ļoti aktuālai, taču salīdzinoši maz analizētai problēmai - narkomānijai. Vietējā satura veidotājs Tet studio skatītājiem piedāvā izglītojoši dokumentālu seriālu “Nelegālais trips”. Piecās sērijā apskatītas dažādas ar narkomāniju saistītas tēmas - skaidrota apreibinošo vielu ietekme un efekti, atspoguļotas intervijas ar narkotiku tagadējiem un bijušajiem lietotājiem, kā arī tiem, kuri tās izplata un kuri pret tām cīnās.

Iesākumā studijā viesosies visu sēriju veidotājs un vadītājs Roberts Šteinbergs un seriāla režisors un operators Ēriks Saksons. Abiem viesiem jautāsim par dokumentālā seriāla tapšanas procesu, izmantoto pieeju un kāpēc vispār aktualizēšanai izvēlēta tieši šī - narkomānijas tēma.

Raidījuma noslēgumā sazināsimies ar biedrības DIA+LOGS valdes locekli Agitu Sēju, kas pastāstīs par piedāvātajiem atbalsta mehānismiem cilvēkiem, kas narkotiku lietošanas laikā inficējušies ar HIV/AIDS.

Lasīt vairāk

17:00

Mūzika

17:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

Atrastās skaņas

Ziema nāk

Raidījumā par ziemas tuvošanos vēstī tuviešu grupa Khoomei Beat ar albumu “Changhys Baglaash”, senegaliešu Mollas Sillas un Bao Sesokas un beļģu čellista Vutera Vandenabilles grupa Tamala ar albumu “Lumba”, franču regeja grupa Massilia Sound System ar albumu “Sale Caractère” un itāļu dziedātāja Alessia Tondo ar albumu “Sita”.

Programmā:

1. Salgal Damchaan Khoomeiym – Khoomei Beat
2. Dembildey – Khoomei Beat
3. Kochegar – Khoomei Beat
4. Dorug-Dayim – Khoomei Beat
5. Hallelujah – Tamala
6. Fandye – Tamala
7. Diarra – Tamala
8. A Cavalòt – Massilia Sound System
9. Sale Caractère – Massilia Sound System
10. Vive la Solidarité – Massilia Sound System
11. Aria – Alessia Tondo
12. A Pucundria Rimedio – Alessia Tondo
13. Sta Notte – Alessia Tondo
14. Filastrocca – Alessia Tondo

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

Regejs Hanuka laikā

Dabaskats atgriežas līdz ar Hanukkah gaismas svētkiem. Par 0mikronu vēl maz ko zinām, bet par Rastafari attiecībām ar Ābramiskām reliģijām varam parunāt. Ne velti Rasta godinātais Etiopijas ķēniņš savus ciltsrakstus ved no paša Zālamana. Bet kam šai laikā aizdedz menoru (deviņzaru svečturi)? Leģendāras cīņas pret apspiedējiem, semītiskais regejs, Israel Vibration un viss pārējais raidījumā līksmās pasaules gala gaidās.

Jah Livity!

Lasīt vairāk

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Audiogramma

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika