Svētdiena, 2023. gada 1. oktobris

Vārda diena: Lāsma, Zanda, Zandis

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Mūzika

10:00

Digitālās Brokastis

Kā tiek nodrošinātas tiešraides no Tokijas olimpiskajām spēlēm?

Iknedēļas tehnoloģiju ziņu tops un saruna ar Guntaru Plūci no Latvijas Radio un Jāni Kazuli no Latvijas Televīzijas, kurā noskaidrojam, kā tiek nodrošinātas tiešraides no Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Vada:

Artis Ozoliņš
Rihards Blese

Lasīt vairāk

11:00

Mūzika

11:30

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

Dienas apskats. Košragā notiks Lībiešu vasaras universitāte

No 30. jūlija līdz 8. augustam Košragā norisināsies Lībiešu vasaras universitāte – vienīgā augstskolas līmeņa programma, kas veltīta Latvijas pirmiedzīvotāju lībiešu valodas, vēstures un kultūras apguvei. Vasaras universitātē, ko rīko Latvijas Universitātes (LU) Lībiešu institūts sadarbībā ar Tartu Universitāti, piedalīsies gandrīz 40 maģistrantūras un doktorantūras studentu un pētnieku no Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Islandes, Čehijas, Lietuvas un Latvijas.

Izglītības, zinātnes un vides temati:
- Ainavu tūre Līgatnē
- Kūstošos Tibetas ledājos atklāti 15 tūkstošus gadu seni vīrusi
- Varētu veikt klīniskos izmēģinājumus "pretnovecošanas" tabletēm

Kultūras temati:
- Izziņo Latvijas Arhitektūras gada balvas 2021 nominantus
- Cēsīs atgriežas Sansusī
- Kirila Panteļejeva izstāde “5 ISTABAS”
- Pasniegta Latvijas Muzeju biedrības gada balva 2021

Lasīt vairāk

15:20

Mūzika

16:00

Mūzika

Artūrs Žagars, Ksenija Sundejeva, Baltic Pride

Šoreiz raidījumā Mūzikas Sirds runāsim ne tikai par mūziku, bet mazliet arī par sportu.

Raidījumā būs īpašs viesis – Latvijas izlases un Spānijas ACB līgas kluba “Joventut” basketbolists Artūrs Žagars, kurš vienlaikus ir arī liels hip-hop cienītājs.

Tāpat raidījumā sazvanīsimies ar Tribes of the City solisti Kseniju Sundejevu, lai parunātu par šonedēļ aizvadīto, iepriekš divreiz pārcelto koncertu KKC, kā arī grupas jaunāko singlu “Take Me To That Beach”.

Savukārt mūzikas ziņās mazliet pašķetināsim Britnijas Spīrsas sāgu, kārtējo Kanjē Vesta “performanci” jau sen solītā albuma “Donda” sakarā, kā arī pastāstīsim par Baltic Pride noslēguma koncertu.

Nedēļas albuma godā britu repera Dave ieraksts “We’re All Alone In This Together”, kas ir izpelnījies milzīgu mūzikas kritiķu uzmanību.

Lasīt vairāk

17:00

NABA Top

Vakara pārraides

19:00

Mūzika

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Histērija

DJ RaimX & DJ Shplint live mix

Jūlija DJ dzīvo sesiju mēnesi noslēgs veseli divi DJ no Ogres. Ar vienu mūsu klausītāji jau tikušies vairākkārt un tas ir viens no senākajiem Latvijas Hardcore techno (un ne tikai) DJ un mūzikas kolekcionāriem DJ Shplint - šī vīra meistarība komentārus neprasa un mēs to esam varējuši novērtēt neskaitāmos elektroniskās mūzikas pasākumos, kā arī parokoties mūsu raidījuma arhīvos portālā LSM.LV noteikti atradīsiet Shplint uzstāšanos pie mums.

Īpaši jāpiesaka DJ RaimX. Īstajā vārdā Raimonds. Dzimis 1984. gadā un jau agrā bērnībā aizrāvies ar elektronisko mūziku. DJ gaitas iesācis 2004. gadā Lielbritānijā. Tur vāktas vietējās kultūras ietekmes, spēlēta House mūzika un Break Beat. Lielākā ietekme uz Dj RaimX spēlēto mūziku ir bijusi Vācu underground kultūrai - tur pavadīti vairāk kā 10 gadi, atrasts ceļš uz spēcīgiem Techno bītiem un Drum & Bass žanru. Spēlējis dažādos klubos un pasākumos Vācijā, Lielbritānijā, Francijā, Polijā un Rumānijā, kā arī spēlējis dažādiem radio, piemēram, MGR 88,9FM London iknedēļas Drum & Bass šovā, MEER Radio 105.5 FM (Nīderlande) Techno mūzikas stundā vai Fnoobs Techno Radio interneta Techno šovā.

facebook.com/RaimxDJ

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika