Svētdiena, 2023. gada 29. janvāris

Vārda diena: Valērijs, Aivars

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Nabarīts

66. Smagais Rīts ar muzikālo specvienību Effekts

Šajā rītā studijā saimniekosim divatā. Radio klausītājus ar savām atraktīvajām balsīm modinās Sektors un Vektors.

8.30 zvans Brīvdabas festivāla "foRest" organizatoram Eduardam Hincenbergam.

8.45 saruna ar Aneti Enikovu par aktuālo Radio Naba raidījumā KŪL.

9:10 studijā viesi no grupas The Bad Tones. Parunāsim par grupas jaunumiem, nesen iznākušo dziesmu "Nest" un grupas nākotnes plāniem.

Mūzikas aktualitātēs jaunumi no Archive un Death Cab for Cutie

Pieslēdzies radio NABA viļņiem 8:00, katru trešdienas rītu un klausies muzikālo specvienību EFFEKTS darbībā!

Spēlētās dziesmas.

Lasīt vairāk

10:00

Mūzika

11:00

Latvijas dēkaiņi

Latvijas Dēkaiņi #44 - Sintija Dzerkale

Sintija Dzerkale ir kāzu video veidotāja, uzņēmējdarbības studente, pasaules pētniece, kā arī ceļojumu rakstu autore tūrismagids.lv - tā ir Latvijas dēkaiņu 44.epizodes viešņa.

Meitene no laukiem, kura, atnākot studēt uz Rīgu, 2.kursā ar draudzeni spontāni nolēma doties stopēšanas piedzīvojumā uz Itāliju. Turklāt, sniegotā novembrī. Sintija atklāj, ka šis bija pats pirmais piedzīvjums, kurš deva jaunas atklāsmes, piemēram, ka mērķi var sasniegt, jo īpaši ejot (vai, šajā gadījumā, stopējot) uz to ar kādu kopā.

Ar cik transporta līdzekļiem Sintijai ar draudzeni izdevās nokļūt līdz Romai, kādus gulēšanas aksesuārus tiešām neņemt, un kāda nozīme ir stopēšanas plānošanai ziemā - par to uzzini šajā Latvijas Dēkaiņu epizodē!

Sintijas Instagram mājas.
Sintijas kāzu video lapa.

Ja Tev patīk tas, ko darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini

Lasīt vairāk

11:30

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Mūzika

16:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

KŪL

Radikāli, kodolīgi, brutāli - tuvojas Rīgas Fotomēnesis

Šogad festivāls “Rīgas Fotomēnesis” sāksies 23. maijā un tā tēma būs “dekadence”. Fotomēnesis piedāvās mākslas un mūzikas programmu, kas būs tieša, brutāla, neracionāla, izaicinoša, sarkastiska, iedvesmojoša, uzskatot, ka tieši šāda māksla var palīdzēt glābt cilvēci no iznīcības. 2022. gada Fotomēnesis iedvesmojas no dekadentiem no cita gadsimta, kas uzskatīja, ka mākslai nav jāapkalpo masu gaume, tā ir jāatbrīvo no pastāvošām konvencijām, racionālisma un loģikas, tai jābūt patiesai, radošai un jutekliskai. Festivāla programma aicina ne tikai ļauties impulsiem un baudai, bet arī pārdomām par mūsu vērtībām, morāles normām, mākslinieka lomu šajā laikmetā un Rietumu sabiedrības attīstības virzienu.

Raidījumā būs ar festivāla veidotājiem Arni Balčus un Elīnu Semani.

Raidījumu vada: Anete Enikova

Lasīt vairāk

19:30

KŪL

Jauniešu balsis mākslas muzejā #1: Daigas Grantiņas Lauka telpa

Sadarbībā ar Latvijas Nacionālās mākslas muzeju un Mākslas muzeju Jauniešu klubu raidījumā turpmāk ik pārnedēļu būs dzirdama rubrika "Jauniešu balsis mākslas muzejā", kur par mākslas un mākslas muzeju aktuālajām norisēm, mākslas vērošanu, izzināšanu un baudīšanu sarunāsimies ar jauniešiem. Pirmajā epizodē  būs dzirdama vidusskolas pēdējo klašu audzēkņu, jauniešu kluba biedru Agates Meikulānes un Franča Keiša sarunu par laikmetīgās un klasiskās mākslas sadursmi vai varbūt tomēr simbiozi saistībā ar aktuālajām izstādēm. Sarunu centrā starptautiski atzītās latviešu mākslinieces Daigas Grantiņas izstāde "Lauka telpa", kas šobrīd ir apskatāma mākslas muzejā "Rīgas Birža".

Sarunu vada: Anete Enikova

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika