Sestdiena, 2024. gada 20. jūlijs

Vārda diena: Ramona, Ritma

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Nabarīts

75. Smagais Rīts ar muzikālo specvienību Effekts

8.45 zvans Elīnai Krēmerei no Radio Naba raidījuma Studentu pietura. Runāsim par aktualitātēm raidījumā un par jauno studentu uzņemšanu.

Pastāstīsim par Radio Naba organizēto fotokonkursu “Pagriez pasauli!”, kā arī par gaidāmajām aktivitātēm Zinātnieku nakts laikā.

Pirmajā stundā izskanēs arī ierastās rubrikas Zinātnes ziņas un Dienas Mashup.

Raidījuma otrajā stundā izskanēs Radio Naba Top 10 un Top 25 apskati, mūzikas aktualitātes un dienas kavers.

Pieslēdzies radio NABA viļņiem 8:00, katru trešdienas rītu un klausies muzikālo specvienību EFFEKTS

Spēlētās dziesmas.

Lasīt vairāk

10:00

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Mūzika

16:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

KŪL

Liepājas mākslas forums - mūsdienu mākslas enerģijas kokteilis

Jau šajā nedēļas nogalē – piektdien, 30. septembrī plkst. 18.00 līdz ar Berlīnē dzīvojošā latviešu fotogrāfa Iļjas Lipkina personālizstādes atvēršanu tiks atklāts mūsdienu mākslas festivāls “Liepājas Mākslas forums”. Trīs dienu laikā – no piektdienas līdz svētdienai – apmeklētāji tiks aicināti piedzīvot franču salonmūziku, muzikālas performances un skaņu eksperimentus, laikmetīgo deju, video operu, kā arī Rīgas cirka izrādi un meistarklases. Šajā raidījumā klausieties sarunu ar Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” māksliniecisko vadītāju, festivāla programmas vadītāju Baibu Bartkeviču.

KŪL| Kultūras ūnijas laiks ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs, ilustrējošs un dokumentējošs Radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot un fiksēt aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Tā ir iknedēļas tikšanās vieta kultūras dzīves veidotājiem, māksliniekiem, režisoriem, studentiem, pētniekiem, lai runātu, kā rodas dažādās kultūras izpausmes formas. Raidījums Radio NABA programmā ir dzirdams trešdienās plkst. 19:00, raidījumu vada un producē Anete Enikova. Raidījuma aktualitātēm var sekot līdzi facebook.com/nabakul un instagram.com/naba.kul. Raidījuma ieraksti pieejami arī Spotify, iTunes un LSM arhīvā.

Raidījums tapis ar “Valsts Kultūrkapitāla fonda” atbalstu.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika