Sestdiena, 2024. gada 25. maijs

Vārda diena: Junora, Anšlavs

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Nabarīts

114. Smagais rīts ar muzikālo specvienību Effekts

8:45 zvans Radio NABA raidījuma Vārnu Laiks vadītājai Dacei Otomerei.

9:00 Radio NABA Top 10 un Top 25 apskats.

9:10 studijā grupa Nostra

Raidījuma gaitā izskanēs ierastās rubrikas Dienas kavers un Pasaules skaņu Effekts, ka arī ieskatīsimies pasākuma Znātnieku Nakts programmā.

Raidījuma izskaņā apskatīsim jaunākās mūzikas aktualitātes no Teenage Sequence un Lackthereof.

Pieslēdzies radio NABA viļņiem 8:00, katru trešdienas rītu un klausies muzikālo specvienību EFFEKTS darbībā!

Spēlētās dziesmas.

Lasīt vairāk

10:00

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Mūzika

16:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

KŪL

Patriarha rudens'14: jaunu mākslinieku šaubas un apjukums

No 30. septembra līdz 8. oktobrim norisināsies jau četrpadsmitais Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) skatuves un audiovizuālās mākslas festivāls "Patriarha rudens", kas skatītājiem sniegs plašu LKA bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studentu darbu izlasi. Šovakar raidījumā viesosies LKA pārstāvji  - Laura Ozoliņa, LKA Radošās darbības centra mākslinieciskās jaunrades projektu koordinatore, festivāla radošās komandas pārstāve, Linda Kalniņa, topošā režisore un Zane Kreicberga, projekta "Frankenšteina komplekss" vadītāja, LKA Skatuves mākslas katedras profesore.

Festivāla galvenie vadmotīvi šajā gadā ir jaunu mākslinieku šaubas un apjukums, kā arī veltījums teātra mākslas personībām-jubilāriem – Pēterim Pētersonam, Rūdolfam Blaumanim, Mārai Ķimelei un Mihailam Gruzdovam.

Festivāla radošā komanda deviņās dienās piedāvās daudzveidīgu skatuves, audiovizuālās mākslas un starpdisciplināru darbu programmu: astoņas teātra izrādes, trīs laikmetīgās dejas izrādes, sešu topošo dramaturgu lugu lasījumus, trīs filmu skates, četras meistarklases, diskusijas, sarunas un citus notikumus. Festivāla atklāšana notiks sestdien, 30. septembrī, pulksten 13.00 LKA E.Smiļģa Teātra muzejā.

Lasīt vairāk

19:30

KŪL

Liepājas mākslas forums: Visi putni skaisti dzied

Mūsdienu mākslas festivāls “Liepājas Mākslas forums” no 29. septembra līdz 1. oktobrim jau devīto reizi sniegs iespēju kultūrmīļiem piedzīvot iespaidiem bagātus laikmetīgās mūzikas, mākslas un dejas svētkus. Šogad festivālam dots vienojošs moto “Visi putni skaisti dzied”, apzīmējot programmas daudzveidību un krāsainību, ko četrās dažādās pilsētas vietās ierādīs mākslinieki no Skotijas, Latvijas, ASV, Norvēģijas un Spānijas. Šovakar raidījumā būs dzirdama saruna ar foruma māksliniecisko vadītāju Baibu Bartkeviču.

 

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

Extreme chill Islande un NERDS platforma

Reikjavikas festivāla "Extreme Chill" apskats, kā arī pirmā iepazīšanās ar NERDS (NORTH EUROPEAN RESONANCE AND DISSONANCE SOCIETY) platformu, kas ir eksperimentālās mūzikas festivālu tīkls, kas darbojas Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā. Arī festivāls "Skaņu mežs", kas šonedēļ piedzīvos savu atklāšanu, ir daļa no NERDS platformas.

Spēlētās dziesmas.

nerds-music.eu
extremechill.org

Lasīt vairāk

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika