Pirmdiena, 2025. gada 16. jūnijs

Vārda diena: Justīne, Juta

LATVIJAS SABIEDRISKAIS MEDIJS

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Nabarīts

Radio NABA viesojas Valters

Pašpasludinātās melu ekspertes Linda Čūdere un Amanda Kaufmane klausāmas katru otro svētdienu un pirmdienas rītos – Nabarīts Melu frekvencē. Saruna ar Amandu!

Ieskatāmies eksperimentālo filmu festivālā “Process”. Viesojas festivāla vadītāja Ieva Balode.

Otrdienas Nabarītā viesojas, pašreiz, visjaunākais Nabarīta klātienē reģistrētais klausītājs un ieguvis virtuālu Nabarīta rekordu! 

Raidījumā atskaņotās dziesmas:

Aptumsums - Dienas, uz kurām atskatīties
Klans Meža Pīles - Deniss ods
Al lin Measure - Coleria
Igaunijas bērnu dziesma Aļņa māja
Savner - Laika izslāpušie
Laiki - Pigori
Rūdis - Et Honor
Sub Basics - Shipment Pt.2 (JUAN007)
SAV/ĀDA
Mario - Gaidi mani
KSMD - Man nav labi

Lasīt vairāk

10:00

Mūzika

11:00

Mūzika

11:25

Mūzika

Dienas pārraides

12:00

Mūzika

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Zibens pa dibenu

# 343 J.Nīmanis, A.Keišs, V.Daudziņš – albums "Dziesmas par mīlestību" (2009)

Uldis Rudaks: "Saruna ar Jēkabu Nīmani par vissvarīgāko un pa starpām paklausīsimies arī dziesmas no šī 2009. gada albuma "Dziesmas par mīlestību", kurā skan JRT izrādē "Latviešu Mīlestība" iekļautās un neiekļautās dziesmas. 

Kad sazvanījāmies, Jēkabs nosauca kaut kādu astronomisku skaitli, cik daudz šo vairākās tirāžās saražoto disku viņam savulaik izdevies pārdot, bet vienīgo eksemplāru esmu redzējis (un pirmoreiz arī dzirdējis) Kristapa Kalna auto, bet arī tas jau bija tik ļoti sen, kad šīs raidījumu cikls, man šķiet, vēl nemaz nebija sācies, jo kad tas beigsies, nezina neviens."

Lasīt vairāk

17:00

Mūzika

Vakara pārraides

18:00

Mūzika

18:30

Mūzika

19:00

Mūzika

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Intelligent Beats

01:00

Mūzika