“Dziesmudejas” apaļajā 10.epizodē lūkosim, kāda ir bijusi koru iesaiste šā gada digitālajos svētkos un kā šis notikums atzīmēts Zemgales novada Dobelē. Studijā attalināti sarunāsimies ar Dobeles Valsts ģimnāzijas jauktā kora “Sadziedis” vadītāju Raimondu Bulmeru, kora tenoru Ingmāru Jakovļevu un pirmo altu Ievu Vāceri.

Aizvadītajā vasarā Dobelē koris aizvadījis arī savus reģionālos dziesmu un deju svētkus, kuros piedalījušies dažādi vietējie kolektīvi, vienojoties dziesmās un dejās. Viesi dalīsies arī savās atziņās par attālināti aizvadīto gatavošanos procesu un neierasto svētku formātu. Uzzināsim, kā svētku dalībniekiem veicies Latvijas Televīzijas raidījumu “Lai Top!” un “Citādi dziesmu svētki” filmēšanā. Jautājumu un atbilžu sadaļā raudzīsim, cik labi “Sadziedis” pārzina iepriekšējo Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku simboliku un vēsturiski nozīmīgus notikumus, kas gadu gaitā mainījuši un attīstījuši šo unikālo tradīciju. 

Šoreiz raidījumu noslēgs tautas deju kolektīva “Vizbulīte” dejotāja un digitālo svētku dalībniece Līna Zvejniece ar savu stāstu par šo neparasto pieredzi.

Raidījumu vada un veido: Elīna Krēmere, Anna Evelīna Krišjāne, Kaspars Eglītis un Valters Mednieks.