Pirms mēneša par laikmetīgās mākslas centra Kim? programmu direktoru kļuva mākslinieks un kurators Kaspars Groševs, šovakar raidījumā saruna ar Kasparu Groševu par pirmo mēnesi un turpmākajiem plāniem.

Kaspars Groševs ir pieredzējis eksperimentālās mākslas un skaņas mākslinieks, kurators un autors, kurš kopš 2014. gada ir Rīgā pirmās mākslinieku vadītās galerijas 427 līdzdibinātājs. Arī Radio NABA raidījumu vadītājs. Mākslinieks īstenojis virkni neatkarīgu projektu, piedalījies starptautiskās grupu un personālizstādēs, to skaitā galerijā Futura Prāgā, mākslas centrā Bozar Briselē, galerijā Shanaynay Parīzē, SIC mākslinieku telpā Helsinkos kā arī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā un Kim? Laikmetīgās mākslas centrā.

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.