20 .maijā Madonā ar koncertprogrammu “Brīnumu nakts” tiks atklāta Madonas starptautiskā mākslas un biznesa biennāle MABOCA (Madona Bunch Of Cool Art). Festivāls jau trešo gadu klātesošo sirdis priecēs ar starpdisciplināru programmu kā pašmāju, tā arī Zviedrijas, Vācijas un Itālijas mākslinieku izpildījumā. Šogad Madonas dzelzceļa stacija, autoosta, kinoteātris " Vidzeme" un vairākas ārtelpu lokācijas Madonas pilsētā tiks iedzīvinātas ar vizuālo mākslu, mūzikas, teātra un dzejas performancēm. Raidījumā būs iespēja dzirdēt sarunu ar šī notikuma veidotājiem Margrietu Griestiņu un labais dāmu.

MABOCA kalpo kā virzītājspēks laikmetīgās mākslas norišu popularizēšanai Madonas reģionā, veicinot Latvijas radošo kopienu uzplaukumu perifērijā un atsvaidzinot Latvijas kopējo kultūras ainavu.

MABOCA sniedz vairāk par audiovizuālu pieredzi un baudījumu, tas ir piedzīvojums, kurā žanriski vizuālā māksla mijas ar mūziku un vārda mākslu, paplašinot estētiskās pieredzes robežas. Mazpilsētas realitātes un dabas kontekstā MABOCA ieņem terapeitisku statusu. Radot pateicīgu vidi radošiem meklējumiem, ikviens apmeklētājs ir aicināts ņemt līdzdalību dinamiskas mākslas un mūzikas pasaules veidošanā.