Jau šajā nedēļas nogalē divu dienu garumā – 9. un 10. jūnijā – norisināsies ikgadējais sarunu festivāls “LAMPA”, kur apmeklētājiem piedāvās 319 diskusijas, sarunas, muzikālus priekšnesumus, izspēles un citas aktivitātes par visdažādākajām tēmām, tostarp arī šķietami neērtām un pat pretrunīgām! Bet šoreiz Radio NABA ēterā būs dzirdama saruna ar festivāla programmas direktori Egitu Prāmu un filozofu, publicistu, LU docentu un sarunu fesitvāla vienu no dibinātājiem Arti Sveci.

Šogad festivālā būs iespējams ne tikai trenēties sarunāšanās mākslā, bet arī izvingrināt prātu interaktīvajās spēlēs, ierakstīt podkāstus, iekāpt skolēna “kurpēs”, iejusties tiesneša lomā, aiziet uz randiņu ar Saeimas deputātu un pat teikt savu prezidenta inaugurācijas runu! Arī bērniem būs, ko darīt, –  dažādās aktivitātēs varēs izkustināt gan prātus, gan kājas.

Nemainīgi no citiem gadiem, arī Latvijas Universitāte un Radio NABA uz studijas skatuves piedāvā diskusijas par zinātni, mūziku un tehnoloģiju karstākajiem jaunumiem. Festivāla dienas no Cēsīm raidīs Alma Mater FM jeb Radio Naba īpašajā – festivāla formātā. Alma Mater FM būs skatāmas (uz vietas) un klausāmas (Radio NABA ēterā) Zinātnes kafejnīcas cikla diskusijas ar plašu dalībnieku loku, kā arī videotiešraidēs portālā lsm.lv un LU Facebook un Radio NABA Youtube kontos.