Pēc trīs gadu miega Latvijas Mākslas akadēmijas karnevālā ir uzaususi rītausma. Mūs apņem veiksmes un laimes iemiesotāja Fortūna, no kuras pārpilnības raga izslāpušie var atveldzēties, iedvesmoties un baudīt. Ir atnākusi jauna diena un svaiga gaisa elpa! Ir laiks svinēt dzīvi un pašiem celt pasauli!

Karnevāla apmeklētāji varēs baudīt mūziku uz 9 skatuvēm, veldzēties performanču kabinetā un 2ANNAS kino stūrī, līksmot Satori dzejnieku diskotēkā, piedalīties dažādās aktivitātēs un novērtēt neatkārtojamas jauno mākslinieku veidotas dekorācijas. Šogad karnevālā uzstāsies Ainārs Mielavs, Rolands Če, Alejas, Tesa, Bel Tempo, Podruga un daudzi citi mākslinieki. Jau 21.30 karnevāla gaiteņus ierībinās bundzinieku grupa “Samba de Riga”. Būs arī ievērojami mūziķi, kuru vārdus paturēsim noslēpumā – tos uzzinās tikai tie, kuri uz pasākumu ieradīsies savlaicīgi.

Šovakar Radio NABA programmā klausies sarunu ar šī gada LMA karnevāla veidotājiem, studijā viesosies - Luīze Kalniņa, Patrīcija Gabriela Grasmane un Agne Ellere.