Turpinot pirms 10 gadiem aizsākto tradīciju arī šogad no 5. līdz 7. augustam Latvijas Radio 6 – Radio NABA ēterā būs dzirdama īpaša radio tiešraide no Starptautiskā mūzikas festivāla “Laba Daba”, kas radio viļņos teju 35 stundas raidīs festivāla notikumus, koncertus, sarunas un labdabīgās festivāla sajūtas.

Festivāla “LABA DABA” ētera programmas mērķis ir radīt unikālu, festivāla programmai līdzās stāvošu un festivāla programmu papildinošu radio tiešraidi, kuru var baudīt gan klātienē, gan savās skaņu atskaņojošajās iekārtas – radio viļņos FM 95,8, mobilajās lietotnēs un arhīva ierakstos. Radio NABA no festivāla teritorijas raidīs no piektdienas pēcpusdienas plkst. 17:00 līdz svētdienas pirmajām stundām, pieslēdzoties Lāča un Eža skatuvju koncertiem, veidojot uz vietas brīvdabas studijā īpašus koncertus un skaņu eksperimentālās darbnīcas, iesaistot festivāla viesus un dalībniekus interaktīvās spēlēs un konkursos ar audiālām balvām. Festivāla brīvdabas radio studijā norisināsies arī sarunas ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem, aktivitāšu veidotājiem un festivāla organizatoriem. Savukārt, blakus studijai darbosies ierakstu iegādes punkts, kur varēs gan iegādāties mūzikas grupu albumus un autogrāfu sesijās sastapt pašus mūziķus.

Programmu veidos vairāk nekā 20 Radio NABA ētera instruktori, būs iespēja dzirdēt festivāla koncertu tiešraides, intervijas ar festivāla māksliniekiem, organizatoriem, aktivitāšu veidotājiem un apmeklētajiem, īpašu sarunu programmas ietvaros šogad veidos arī Latvijas Universitātes Biznesa inkubators. Radio NABA klausītājus festivāla sajūtās ievadīs tādu raidījumu instruktori kā “Mūzikas sirds”, “Vārnu Laiks”, “KŪL: Kultūras ūnijas laiks”, “Studentu pietura”, “Fono-Grāfs”, kā arī būs iespējams dzirdēt visu trīs Nabarītu radošos kolektīvus, būs arī gaidāmi pārsteiguma viesi un instruktori ar tematiskam intervijām un intermēdijām.

Tiešraides programmas aktualitātēm varēs sekot līdzi Radio NABA sociālajos tīklos Facebook un Instagram, bet klausītāji, kas vēlēsies paziņot par īpaši spilgtiem un tiešraides vērtiem notikumiem, aicināti to darīt, pievienojot saviem ierakstiem #labadabalive.

“Dzīvajā ēterā” Radio NABA raidīs 17:00 – 3.00, sestdien 9.00 – 3.00, savukārt pārējā laikā atskaņos koncertieraktus no festivāla programmas. Festivāla tiešraidi varēs dzirdēt pasākuma norises vietā, internetā - naba.lv un LU - Latvijas radio 6  - FM 95.8 Rīgā, kā arī festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Latvijas Universitātes Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī.