Latvijas Dēkaiņu 50.epizodes viesis ir Intars Pavlovičs - zaporožecu jeb ZAZ auto kolekcionārs un braucējs, ZAZ automašīnu kluba vadītājs Latvijā, kā arī "Retro fermas" īpašnieks un vadītājs. Taču visam pa virsu - Intars ir liels ukraiņu draugs.

Kopš 24.februārā Intara braucieni uz Ukrainu vairs nav saistīti ar ceļošanu, jo šobrīd viņš ar saujiņu entuziastu koncentrējas uz dažādu automašīnu nogādāšanu ukraiņiem. Taču stasts, ar kuru dalīsies Intars, ir cieši saistīts ar Ukrainu - tiesa, par laiku, kad domas par karu bija vien slikts sapnis.

Intara vēlme doties uz Ukrainu uzplaiksnīja 2015.gadā, un līdz šim dēkainis Ukrainā pabijis jau 4 reizes - arī šogad, dodoties ar Ukrainā ražoto zaporožecu no Tukuma uz Ukrainu ar vidējo ātrumu 80 km/h. Kā min Intars, zaporočecs ir automašīna, ko var salabot uz ceļa, un jārēķinās, ka neviens brauciens nekad nebūs paredzams. Arī šajā ceļojumā Intaram nācās saskarties ar pāris tehniskām ķibelēm, piemēram, nolauztu gāzes pedāli, virkni sirsnīgu un ziņkārīgu ukraiņu un pat nejauši satikties ar attāliem radiem. Par to, cik citādi ir ceļot ar retro automašīnām, kas jāņem vērā, dodoties tālākā ceļojumā ar ZAZ, un kur ar autiņu noteikti aizbraukt tepat, Latvijā, klausies mūsu podkāstā!

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, atbalsti šī satura veidošanu un uzsauc mums krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini

Retro ferma Facebook lapa
Intara "Ceļot ar ZAZ" Facebook lapa