Latvijas Dēkaiņu 68.epizodē viesojas veseli divi dēkaiņi - Laine un Arturs, kuri ir projekta "Spin the world" īstenotāji un 6 ceļojumu grāmatu autori, kas vēl pavisam nesen par savām mājām sauca Ķīnu.

Tas, ka mums izdodas noķert Laini un Arturu Latvijā, ir liela veiksme, jo pēdējie 8 gadi pagājuši intensīvā ceļošanā, viesojoties vairāk nekā 80 valstīs. Un lai gan abu jauniešu azotē slēpjas neskaitāmi piedzīvojumi, šoreiz no plašā dēku klāsta abi stāstīs par viesošanos Meksikā.

Stereotipus apvītā vieta abus ceļotājus nebiedēja, lai gan sākotnēji, esot ASV, dzirdējuši virkni nostāstu uzmanīties no orgānu tirgotājiem un skorpioniem. Taču patiesībā Meksika nemaz nav bijusi tik biedējoša un pavisam īsā laikā Laine un Arturs tika pie čupiņas jaunu draugu un pabija improvizētā masku ballē turpat uz ASV-Meksikas robežas. Cepti baloži, narkodīleri un kolorīti piedzīvojumi vairāku nedēļu garumā - kā min Arturs, jāceļo ar galvu, bet jāļauj cilvēkiem parādīt sava labestība.

Ja Tev patīk tas, ko mēs darām, priecāsimies, ja uzsauksi mums kādu krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Projekta "Spin the world" mājaslapa.
Seko līdzi Laines un Artura ceļojumiem arī viņu Facebook lapā.