Ieskandinot vasaras sākumu, Latvijas Dēkaiņu 72.epizodes viesis un vasaras sezonas atklājējs ir Krists Andersons, kurš ikdienā darbojas "Draugiem group" projektā "Roadgames".

Paralēli "Roadgames" veiksmīgajai virzīšanai plašajā pasaulē, pats Krists brīvajā laikā labprāt metas dažādos piedzīvojumos. Šoreiz dēkainis dalīsies ar savu garšīgo stāstu par vienvirziena biļeti uz Itāliju, lai ne tikai iepazītu sevi, bet arī Rietumeiropas slēptākos dārgumus.

Muzeji, kuros var tikt tikai uzrādot konkrētu grāmatu, lēkšana no klintīm, stopēšana, iefiltrēšanās vietējās tūristu grupās, braukšana ar skrituļslidām, jauni draugi un dažādi spontāni lēmumi, kas iegrieza Krista ceļojumu kārtīgā dēkā. Vai vajag vēl ko kārtīgam piedzīvojumam? Spriežot pēc Krista krāsainās pieredzes - notikumu nevar būt par daudz! Ķer epizodi, kamēr karsta un meties piedzīvojumos kopā ar "Latvijas Dēkaiņiem"!

Ja Tev patīk saturs, kuru mēs radām, priecāsimies, ja uzsauksi mums kādu krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Uzzini vairāk par RoadGames šeit.
Krista Instagram mājas.