Latvijas Dēkaiņu 74.epizodes viešņa ir Dita Elizabete Kandere - cilvēks, kurš mēdz veikt nepopulāras izvēles un kuram patīk darīt daudz neierastu lietu, kā arī vienkārši būt.

Ditas līdz šim lielākā dēka ir saistīta ar daudzu notikumu ķēdīti, kas viņu aizveda 7 nedēļu ilgā solo ceļojumā pa Austrāliju, līdzi ņemot vien nelielu mugursomu. Neskatoties uz to, ka ceļojuma 3.dienā viņa salauza pēdu, savā dēku pilnajā ceļojumā meitene mēroja 4400 km lielu attālumu no Kērnsas līdz Sidnejai.

Dēkaine ceļoja budžeta variantā, maksimāli ietaupot līdzekļus. Ņemot vērā, ka naudu savam ceļojumam viņa bija sakrājusi pati, viņa ar to rīkojās īpaši atbildīgi, atšķirīgi no daudziem citiem ceļojumā sastaptajiem jauniešiem, kuriem ceļojums bija vecāku finansēts. Kā saka pati dēkaine, viņai bija svarīgi, ka šis ceļojums ir viņas pašas finansēts, jo tad tam ir cita vērtība.

Ar savu stāstu viņa vēlas iedvesmot vienaudžus nebaidīties un doties ceļojumos arī vienatnē, pierādot, ka tas nav tik neiespējami, kā tas sākotnēji varētu šķist. Klausies Ditas stāstu par budžeta ceļojumu uz Austrāliju un uzzini, kas viņu, esot tālajā kontinentā, pārsteidza un iedvesmoja visvairāk!

Ja Tev patīk saturs, kuru mēs radām, priecāsimies, ja uzsauksi mums kādu krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.