Plānot Jaunzēlandē pavadīt gadu, bet "nejauši" palikt tur mazliet vairāk par trim? Šis būs stāsts par Latvijas dēkaiņu 78.epizodes viesiem Kristiānu Korsaku-Milli un Gunti Dreimani!

Kristiāna un Guntis ir nupat svaigi atgriezušies no Jaunzēlandes, kur, pateicoties Covid pandēmijai, pavadījuši teju 3.5 gadus. Spītējot striktajiem ierobežojumiem, abi jaunieši Jaunzēlandē meklēja sezonālus darbus, piemēram, lasīja kivi, ābolus, zemenes, mellenes un ķiršus, savukārt brīvajos brīžos izmantoja iespēju apceļot Jaunzēlandi. Kā saka jaunieši - ceļošana tika pieskaņota darba vietai, baudot konkrētajā vietā pieejamos apskates objektus un dabas parkus.

Pēc teju 4 gadu prombūtnes abi jaunieši ir pārliecināti, ka Jaunzēlandē varētu atgriezties vēlreiz - gan tāpēc, ka tā ir izcili piemērota ceļotājiem un sezonālajiem darba meklētājiem, gan laipno cilvēku un pieejamās infrastruktūras dēļ.

Dzīvošana un pārvietošanās busiņā, Covid laika ierobežojumu pārvarēšana, ļaušanās mirklim un uzticēšanās sev, 1.98 eur kontā, ikdienas dzīve sezonālajā darbā, iedvesmojoši vārdi tiem, kas vēlas doties uz Jaunzēlandi, vīzu problemātika un visbeidzot - reāla iespēja kļūt par Jaunzēlandes rezidentiem. Par to visu klausies jaunajā Latvijas dēkaiņu epizodē!
Kristiānas digitālās mājas: https://www.instagram.com/bellamilll
Gunta digitālās mājas: https://www.instagram.com/guntisdreimanis