Latvijas dēkaiņu 86.epizodes viesi ir draugi Raitis Bērziņš un Edgars Stabulnieks, kuri paši smejas, ka viņu draudzības pamatā ir braukšana ar velosipēdu. Raitis ir skrējējs, programmētājs un dejotājs, savukārt Edgars ikdienā ir jaunākais kreditors, kura hobijs un brīvā laika pavadīšanas veids ir tautas dejas.

Jaunieši dalīsies ar savu stāstu par viņu kopīgo velobraucienu 2023.gada augustā, kur Edgars un Raitis devās divu nedēļu ilgā piedzīvojumā uz Islandi, lai jau pirmajā vakarā nakšņotu pavisam netālu no aktīva vulkāna.

Lai arī sākotnēji jauniešu plāns bija visu ceļojuma laiku pārvietoties ar velosipēdu, ceļojuma vidū vienam no velosipēdiem gadījās tehniskas ķibeles, tādēļ plānus nācās pielāgot aktuālajai situācijai.

"Islandē iepērkoties, ir sajūta, ka Tu iepērcies lidostā," smejas jaunieši, kuri sarunas laikā ieskicē ne tikai cenu amplitūdu un salas laikapstākļu īpatnības, bet arī savas sajūtas, viesojoties pie Islandē dzīvojošiem latviešiem. Visvairāk abus jauniešu pārsteigusi lava, ko abi redzējuši pirmo reizi - tas esot bijis viens no iespaidīgākajiem mirkļiem, kas jebkad redzēts.

Klausies mūsu 2023.gada pēdējo epizodi un iedvesmojies savām dēkām 2024.gadā! Lai piedzīvojumiem pilns un piepildīts Jaunais gads, mīļais klausītāj!

Ja Tev patīk mūsu radītais saturs, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Edgara Instagram mājas
Raita Instagram mājas