Latvijas Dēkaiņu 90.epizodes viesis ir Mārcis Bogdanovs - dēkainis, kuram patīk organizēt piedzīvojumus citiem, sniegt palīdzību sociālajā jomā, kā arī apceļot valstis.

30 gadu jubilejai par godu, Mārcis nolēma uzstādīt mērķi - būt pabijušam 30 valstīs pirms 30.dzimšanas dienas. 29 gadu vecumā dēkainis bija bijis 25 valstīs. Mēneša garumā tika izplānots, kuras 5 jaunas valstis apciemot un ko tajās darīt.

Plānā bija 21 dienas ceļojums. Starp jaunapskatītajām valstīm - gan Īrija (kā smejas Mārcis, apskatīt, kur dzīvo citi rudmatainie), gan Jordānija.

Veicot iepriekšējo izpēti dēkainis secināja, ka Jordānijā autobusu saraksti praktiski neeskistē. Lai izvairītos no sarežģījumiem, Mārcis nolēma - valsti apskatīs stopējot. Vienīgais iepriekš saplānotais bija naktsmītnes.

Kā komunicēt un doties piedzīvojumā ar vietējiem, ja ir valodas barjera, kādas kultūru atšķirības bija ar lielāko kontrastu, un kādas pieredzes noteikti nepalaist garām Jordānijā - par to uzzini šajā Latvijas Dēkaiņu epizodē!

Ja Tev patīk tas, ko darām, un vēlies mūs iepriecināt ar krūzīti kafijas, to vari izdarīt šeit - buymeacoffee.com/LatvijasDekaini.

Mārča Instagram mājas.