Latvijas Dēkaiņu 92.epizodes viesis ir Gusts Ošmucnieks - velobraucējs ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, veloparku dizaineris, kā arī grāmatas "Alus kalnos garšo labāk" autors. Un tieši šis ir piedzīvojums, ar kuru dēkainis dalīsies šajā sarunā.

Gusts atklāj, kā kopā ar 3 draugiem devās pārbraucienā (bikepacking) pa senu tirdzniecības ceļu pāri Alpu kalniem. No Ženēvas ezera līdz Nicai. Vasarīgais piedzīvojums notika jūlijā, kas tveicēja ar karstumu teju visu 18 dienu garumā.

Kā izaicinošākais piedzīvojumā bija cīņa ar sevi, tehniskās ķibeles, pastāvīgā maršrutu mainīšana, kā arī liela fiziskā slodze. Protams, arī bez domstarpībām neiztikt, tomēr galvenais ir atcerēties - viss ir atrisināms. Galu galā, četratā bēdu dalīt ir vieglāk.

Kādi bija šī piedzīvojuma spilgtākie mirkļi, kāpēc ir svarīgi veikt testa braucienu kaut vietējos platuma grādos, un kā saņemties skarbos apstākļos - par to uzzini šajā Latvijas dēkaiņu epizodē!

Ja Tev patīk tas, ko darām, un vēlies mūs iepriecināt ar krūzīti kafijas, to vari izdarīt šeit - buymeacoffee.com/LatvijasDekaini.

Gusta Instagram māja.
Raksti Gustavam privāti, ja vēlies uzzināt par viņa piedzīvojuma grāmatas "Alus kalnos garšo labāk" pieejamību!

Video atskats no piedzīvojuma.