Latvijas Dēkaiņu 93.epizodes viesis ir Nils Aleksis, kurš sociālajās platformās pazīstams zem segvārda Alternative Traveller, jebšu alternatīvais ceļotājs. Dēkainis, kura dzīve ir plūstoša un mainīga gadu no gada.

Kā jau īstenam ceļotājam pienākas, stāstu pieredzes lādē ir tik daudz, ka, sākot ieskicēt savu lielāko piedzīvojumu, tā vietā, lai atklātu piedzīvoto Centrālamerikā, epizodē aizrunājamies par to, kādi piedzīvojumi Nilu sagaidīja Āfrikā.

Sevis grūdiens doties nezināmos plašuma grādos 2019.gada beigās - ar šādu motivāciju dēkainis nolēma paša spēkiem izpētīt Āfriku. Braucot ar busiņu. No Latvijas. Kopā ar paziņu vārdā Pauls. Sākot ar Maroku un uz leju, dēkaiņi apceļoja Āfrikas rietumu krastu, līdz pat Kotdivuārai jeb Ziloņkaula Krastam.

Kurā valstī Nilam izdevās tikt apzagtam no braucošas mašīnas, kādas valstu robežas nevar šķēršot ar mašīnu, un kāpēc īpaši svarīgi pievērst uzmanību pases derīguma termiņam - par to uzzini šajā Latvijas dēkaiņu epizodē!

Nila Instagram mājas
Nila Facebook lapa
Nila YouTube dienasgrāmata
Raksts par Āfrikas piedzīvojumu


Ja Tev patīk mūsu radītais saturs, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini