Latvijas dēkaiņu 94.epizodes viesis ir Rihards Lācis - piedzīvojumu meklētājs, ceļotājs un īsts Latvijas lācis, jo sociālajos tīklos viņš zināms ar vārdu @latvianbear.

Rihardam dzīvošana vienmēr saistījusies ar izaicinājumiem, viņu nogurdina rutīna, savukārt dažādas problēmas ceļā viņš uztver kā iespēju meklēšanu. Ar šādu domāšanas stāvokli dēkainis sevi regulāri iemet dažādos piedzīvojumos, tostarp viņa pirmajā solo ceļojumā uz Jordāniju.

Pazaudējot vietu universitātes programmā un cīnoties ar depresiju, Rihards nolēma spert soli Jordānijas virzienā viens pats, savukārt iedvesmu šim ceļojumam viņš smēlās kāda studenta stāstā par Omānu.

Nakšņošana alā pa ceļam uz Petru, bīstami kalnu pārgājieni pa aizas malu un saiknes veidošana ar pilnīgi svešu cilvēku, kurš nerunā angļu valodā - tās bija tikai pāris Riharda dienas Jordānijā. Klausies, kā Rihards izglāba kazu ar lauztu kāju un izslāpušu bruņurupuci, nejauši nokļuva nakts pārgājienā Petrā un pēc 5 gadiem atgriezās Jordānijā vēlreiz, lai šo pašu maršrutu izietu vēlreiz, taču šoreiz - ar draugiem! :)

Ja Tev patīk mūsu radītais saturs, priecāsimies, ja atbalstīsi ar krūzīti kafijas mūsu buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Plašāk par Rihardu viņa sociālajos tīklos: instagram.com/latvianbear