Atzīmējot mums tik svarīgos svētkus, Radio NABA nakts mūzikas pārraidē “Mirklis pirms Miera” 7. maijā izskanēs vairāku desmitu latviešu mūziķu un literātu izvēlēto pašmāju miera dziesmu kaverversijas un arī jauni, unikāli darbi kā veltījumi Latvijai.

“Ja vēl pērn vismaz puse mūziķu iesūtīja naksnīgas kaverversijas tam, kas patīk, kas ierakstītas tur, kur patīk un ieskaņotas tā, kā patīk, tad šogad “Mirklis pirms Latvijas” ir saņēmis daudz vairāk oriģināldarbu – īpaši raidījumam radītu vai teju nekad neatskaņotu, no jaunām un daudzsološām grupām, kā arī no klasiķu statusā nonākušiem māksliniekiem,” komentē raidījuma veidotājs Mārtiņš Eņģelis

Īpašajā “Mirklis pirms Latvijas” pārraidē izskanēs skaņdarbi, ko radījuši vairāk nekā divdesmit visdažādāko žanru un formātu mūziķu. Starp tiem – Anneli Arro, Boys Will Be Boys, DEAR, ELVI/DUNIAN, Gapoljeri, Gas of Latvia, Jēkabs Nīmanis, Krai, Leģions, Lil Ho, Lorete Medne, Martas Asinis, Mārtiņš Jansons, Normunds Petrovs (Audience Killers), Polifauna, Raiņa iela 11, Reinis Jaunais, Shipsea, The Coco’nuts, Toms Auniņš, Toms Rudzinskis & Edgars Cīrulis, VADi un Vientuļš bet Neglīts. Īpašā specizlaiduma ieraksts tiks svinīgi publicēts 8. maijā un tiks pievienots pārraides interviju un citu ierakstu arhīvam mixcloud.com vietnē.

Raidījums “Mirklis pirms Miera” jau septīto gadu kopš 2010. gada 3. janvāra izskan katru svētdienu 22:00 un ir klausāms gan naba.lv tīkla tiešraidē, gan “Radio Naba” 95,8 FM frekvencē raidaparātos Rīgā un tās tuvumā. Raidlaikā izskanējušo miera dziesmu arhīvs un vairākas īpašās plejlistes klausāmas spotify.com lapā.

Uz tikšanos raidījumā “Mirklis pirms Miera”. Raidījumā tiem, kuri grib gulēt mierīgi.