Pēc pagājušās nedēļas ballītes un uzreiz trim intervijām, šonedēļ “Mūzikas Sirds” atgriežas rāmākā un ierastākā ritmā, šonedēļ lielāko uzsvaru liekot uz pēdējo dienu izdotajiem albumiem.

Klausīsimies Fever Ray (koncerts Rīgā jau pēc 10 dienām!) ierakstu “Radical Romantics”, kur savu ieguldījumu devuši arī Nine Inch Nails dalībnieki Trents Reznors un Atikuss Ross. Tāpat arī kaut ko no ļoti emocionālā un spirituālā 73 gadus vecā eksperimentālista Lonija Hollija jaunās, daudzu viesmākslinieku bagātīgās plates “Oh Me Oh My”, kā arī Lielbritānijas dziesminieces Džoannas Robertsones klusi meditatīvā, vienlaikus intīmā piektā studijas albuma “Blue Car”, un parunāsim par vēl vairākiem ierakstiem, kas izdoti pagājušajā piektdienā.

Mūzikas ziņās atskatīsimies uz Oskaru balvu ceremoniju, galvevno uzmanību, protams, pievēršot mūzikas kategorijām. Parunāsim par to, kā lielie biļešu tirdzniecību koncerni aplaupa kā mūziķus, tā – visvairāk! – klausītājus (par to šonedēļ īpaši sašutis bija The Cure solists Roberts Smits), apsveiksim Metallica ar jauniegūto plašu rūpnīcu. Runājot par mūziķu un klausītāju “slaukšanu” – ieskatīsimies arī jaunajā ASV darba vīzu cenrādī mūziķiem, kas turpmāk būs jāmaksā tiem, kas nav ASV pilsoņi, bet vēlas tur uzstāties.

Studijā būs Žagars un Roze.