Šodien raidījumā "Mūzikas Sirds" jau atkal uzreiz divas intervijas.

Vispirms pie mums ciemosies grupa The Bad Tones (agrāk - The Pink Elephant), lai prezentētu savu nupat izdoto otro EP "ii" jeb, kā to sauc pati grupa, "tringlu", kas seko gada sākumā izdotajam "tringlam "i". Šī ir otrā daļa no ieplānotajiem četriem EP, kur katrs no tiem rakstīt savā gadalaikā. Līdz ar to kopā ar grupu atgriezīsimies šī gada pavasarī un vasarā, kad tapušas "ii" dziesmas. Kā raksta pati grupa, "Jaunajās ieraksta dziesmās jūtama gan pavasara saules garša, gan vasaras ātrais temps".

Savukārt raisījuma otrajā daļā ciemos būs Kristaps Rasims no BezPVN, kas pērn ar dziesmu "Pīci Eļementi" uzvarēja "Mūzikas Sirds" labāko latviešu mūzikas singlu topā. Beidzot nogādāsim Kristapam iegūto balvu, kā arī parunāsim par šajā pavasarī izdoto albumu, kas gan nav īsti albums, jo BezPVN līdzīgi kā vēl daudzas grupas nav albumu kā lielformāta piekritēji, bet gan labprātāk ik pa laikam izdod kādu jaunu dziesmu. Toties lielformāta koncerts jau 18.oktobrī gaidāms koncertzālē "Palladium". Parunāsim arī par to, tāpat kā paākstīsimies, salīdzinot Kārsavu un Ropažus ar Rīgu un Jūrmalu.

Tikmēr nedēļas albuma godā jaunākā, pēc skaita apaļā desmitā, Sufjana Stīvensa plate "Javelin", kura lieliskie singli jau ir skanējuši "Mūzikas Sirds", bet pašu plati "Javelin" ar ārkārtīgi augstām atzīmēm paspējuši jau apbalvot pasaules mūzikas eksperti. "Javelin" Stīvenss atgriezies pie trauslas un emocionālas "singer-songrwriter" stilistikas, kas muzikāli ļoti sasaucas ar viņa izcilo 2015.gada ierakstu "Carrie & Lowell".