Šīs nedēļas pirmajā pusē ar jaunu, asprātīgu un gaidāmajai vasarai atbilstošu singlu klajā nāca Kalifornijas reperis Baby Keem un viņa daudz slavenākais brālēns, tāpat karjeras garāko singlu izdeva Foo Fighters, kuru jaunākais albums "But Here We Are" veikalos nokļūst tieši šodien. Vērts atzīmēt arī mazpazīstamāku mākslinieku - Bruklinas projekta Claud, Ontario mūziķes Frankie Flowers u.c. - jaunākos skaņdarbus.

Jauno albumu sarakstā tikmēr britu elektroniskās mūzikas veterāna Clark plate "Sus Dog", kas veidota kopā ar pašu Tomu Jorku no Radiohead, par savu debijas albumu Mercury Music Prize ieguvušās Londonas mūziķes Arlo Parks "otrais grūtais" ieraksts "My Soft Machine", melanholiskais klaviermūzikas albums "Romantic Piano" no Čikāgas mākslinieces Gia Margaret, kā arī joprojām formā esošo pop veterānu Sparks jaunākā plate "The Girl Is Crying In Her Latte".

Un tomēr! Par MS šīs nedēļas albumu #1 izvēlēts ASV eksperimentālās mūzikas dueta Water From Your Eyes ceturtais studijas ieraksts "Everyone's Crushed". Janvārī grupa nāca klajā ar paziņojumu, ka ir noslēgusi līgumu ar Matador Records, un šis ir pirmais albums, kuru Water From Your Eyes izdevusi šī slavenā izdevniecība, līdz ar to tas izpelnījies daudz lielāku uzmanību no mūzikas kritiķu puses, un viņi ir sajūsmā.