Februāra sākumā pasauli satricināja sēru vēsts, ka traģiskā negadījumā mūžībā aizgājusi elektroniskās mūzikas māksliniece un producente ar skatuves vārdu SOPHIE. Mūziķe kopš 2010.gadu sākuma kļuva arvien redzamāka Eiropas klubu aprindās ar savu unikālo un inovatīvo skaņu, kas guva augstu atzinību no kritiķiem. Viņas svaigais talants un neatkārtojamā personība uzrunāja arī tādus mūziķus kā Vince Staples, Madonna un Charlie XCX, ar kuriem SOPHIE radījusi kopdarbus. Saukta arī par avant-garde pop pionieri, Glāzgovā dzimusī producente pasauli pameta tikai 34 gadu vecumā, aiz sevis atstājot mūžīgu ietekmi uz avant-garde pop un hyperpop žanru attīstību.

Tikmēr citās ārvalstu ziņās par emocionāla un seksuāla rakstura vardarbību apsūdzēts skandalozais un ekstravagantais mūziķis Merlins Mensons. Īstajā vārdā Brajena Varnera bijusī draudzene Evana Reičela Vudsa, kura kopā ar mūziķi pavadīja vairāk kā 3 gadus, attiecībās pārdzīvoto publiski atklājusi nedēļas sākumā, un ar viņu solidarizējušās gan citas cietušās, gan mūziķi, kuriem bijusi saskarsme ar Mensonu. 

Pārcelta, bet neapstādināmi arvien tuvāk piezogas tā sauktā “Balvu sezona”, kas nozīmē jaunu nomināciju izziņošanu un, līdz ar to, arī steigu izbaudīt garām palaistās 2020. gada labās lietas. Šonedēļ nominācijas izziņojuši Golden Globes.

Tikmēr pašmāju labākie pagājušā gada mūziķi tiks apbalvoti “Zelta Mikrofons 2021” ceremonijā 16. martā. Gaidot šo notikumu, šī raidījuma ietvaros intervēsim trīs Latvijas repa/hiphopa scēnas smagsvarus un gada labākā hiphopa albuma kategorijas nominantus - Ozolu, ansi un Arturu Skuteli.