Radio NABA, sadarbojoties ar Latvijas Mākslas akadēmijas vizuālās mākslas katedru “Post”, tapis starpdisciplinārs projekts “Post FM” kā paplašinājums nodaļas studentu radošajām praksēm, kurās tiek šķetinātas mākslas idejas dažādos kontekstos. Tverot skaņas neizbēgamu ienākšanu mākslā, “Post FM” šķeļ radio viļņus, lai aicinātu domāt par skaņu bangu krāvumiem un sekvencēm kā mākslas žestiem, kas jauno mākslinieku rokās ieņēmuši atšķirīgas formas un figūras. Nākamais projekta posms atklājas kā POST PLATONS.

Kad Plutons ietriecās Platonā, kaskādes, geini, saikli un ezdaki sadevās rokās, lai noturētu mūsu planētu pie veselā saprāta. Viņi salīda POST studentu prātos un radīja izdzīvošanas himnas, lai katrs no mums varētu apturēt pasaulē radīto postu un uzmirdzēt jaunā dimensijā ar skaidru uzdevumu - nekad neatgriezties iepriekšējos stāvokļos, bet radīt jaunas substances un vielas, kas atvērtu vēl nezināmu sākumu.

Aicinām turpmākās piecas svētdienas pēc kārtas plkst.19:00 ieslēgt radio NABA, lai noklausītos mākslinieču Agates Tūnas, Dzeldes Mierkalnes, Alises Putniņas, Annas Malickas un Madaras Gruntmanes skaņas instalācijas, radītas Max\MSP programmatūrā sadarbībā ar Platonu Buravicki!