Par aktuālo mūzikas klubos un koncertdzīvē plašākās telpās klausies raidījumā Rakumi ceturtdienās plkst. 18.00­19.00!

Ceturtdien, 3. martā, klubā Nabaklab koncertēs grupa Kalevala (Krievija ­ folk metal).
Teātra bārā uzstāsies duets Čipsis un Dullais. + Dj Marta

Klubā Depo ­ Indie uzstāsies grupas Howling Owl ­ divu mūziķu internacionāls projekts, kurā apvienojušies pašmāju vokāliste Elīna Vēbere un mūziķis Lav Kovač no Serbijas, radot patiesi unikālu un klausītāju augsti vērtētu saturu; Gloria (punk ethics / blues roots) un Suns skrien 1 (garage blues)

Klubā Arilērijas pagrabi koncertēs grupa Lacuna (Irish folk from Russia).

Piektdien, 4. martā, klubā Nabklab uzstāsies grupas Cacophonics un Freelancers. + DJ Megafons

Klubā Depo koncertēs grupas Manta (indie) un Marta Migla (indie/ postrock).

Kafejnīcā Leningrad koncertēs Saspuris ­ grupa ar pagātni un kuras saknes meklējamas Toms Londons sastāvā, no kura šobrīd grupu Saspuris veido Raimonds Liepiņš (ģitāra, vokāls), Krišjānis Kupcāns(bungas). Lai izveidotos trio, grupā tika pieņemts basģitārists Mārtiņš Pika, kurš darbojas arī Lietotas Mēbeles no Holandes sastāvā. Grupas skanējums ir enerğisks roks latvju mēlē ar folk un prog elementiem.

Folkklubs Ala pagrabs aicina baudīt muzikālu vakaru ar skaistām dziesmām no Sventavas. Tautas mūzikas albuma Sventava dziesmas runā par aktuālo un jautro no jauna puiša skatupunkta, tverot pārdomas, balles trakulības, došanos karavīra ceļā un atgriešanās pie miera un pārdomām. Šajā piektdienā dzirdēsiet projekta skaistākās dziesmas Māra Muktupāvela aranžējumā.

Bārā I Love pie pults Dace Volfa ar pavasari stimulējošiem gabaliem.

Kaņepes Kultūras centrā ­ DJ & VJ vakars // Pachamama Beats

Krogā Aptieka ­ DJ Matīss Tazāns.

Klubā Fontaine Palace koncertēs grupa Howling Owl (Latvija/ Serbija, indie/jazz). + DJ Muzadrive

MC balerijā ­ Karaoke (MR. Karaoke).

Sestdien, 5. martā, klubā kafejnīcā Leningrad uzstāsies uzstāsies loop mākslas jeb cilpošanas meistars Gints Cālītis. darbojas arī Lietotas Mēbeles no Holandes sastāvā. Grupas skanējums ir enerğisks roks latvju mēlē ar folk un prog elementiem. + DJ Toms Engelis

Klubā Depo uzstāsies pašmāju grupas Mēnessputni (hardrock/ alt. Rock), KGDJ (blues rock) – 10. dz. dienas koncerts, Pussy Rock (hard rock) un Sound Busters (rock).

Kaņepes Kultūras centrā ­ DJ vakars // Belinda & Mithal

Krogā Aptieka koncertēs grupa The Coco'nuts.

Klubā Fontaine Palace koncertēs Fēlikss Ķiģelis. + DJ Armands Sausiņš

Svētdien, 6. martā, Kaņepes Kultūras centrā gaidāms Intuitīvās mūzikas un mākslas eksperimentālais vakars (festivāls Latvijas Jaunās mūzikas dienas). Tiks radīta muzikāli vizuāla kompozīcija, kurā skatītāji, mūziķi un mākslinieki brīvi varēs mainīties lomām atbrīvoti jautrā radošā procesā. Vakara gaitā ­ iepazīšanās ar dažādiem neparastiem mūzikas instrumentiem, tai skaitā happy drum jeb gļukofonu, un to, kas ir intuitīvā mūzika un māksla. Komponiste Marina Gribinčika un draugi, ar meistardarbnīcas palīdzību pārliecina, ka muzicēt un radīt muzikālus priekšnesumus var ikviens, kas nekad iepriekš nav to darījis un nav apguvis neviena instrumenta spēli. Sākums plkst. 19:00.

Otrdien, 8. martā, bārā Nemiers uzstāsies duets Čipsis un Dullais.

Trešdien, 9. martā, klubā Depo koncertēs grupa Violet Tree ­ absolūta eksotika – 4 jauniešu grupa no Dienvidkorejas pārstāv šīs valsts populāro mūziku, kura tiek dēvēta par K­pop un kuri pēdējā laikā ir ļoti populāra Dienvidāzijā un strauji rod interesi pārējā pasaulē. + dj sets ar Korejas mūziku. Koncerta sākums plkst. 19:00.

Raidījumā Rakumi atskaņotā mūzika:

Wolvencry ­ Wolvencry
Howling Owl ­ Misfit
Suns skrien 1 ­ 21. gs. blūzs
Manta ­ Tūkstošreiz
Marta Migla – Tuc Tuc
KGDJ ­ Es skatos tavos matos
Čipsis un Dullais – Kad meitene skumst
Violet Tree ­ After