“Vārnu Laiks” pēc vasaras atvaļinājuma atgriežas Radio NABA ēterā. Mazliet palūkosimies atpakaļ, kas bijuši skanīgākie vasaras pieturpunkti, kā arī nedaudz ieskicēsim, kas gaidāms “Vārnu Laika” un alternatīvas mūzikas pasaulē tuvākajā laikā. Attiecīgi paklausīsimies arī jaunāku un ne tik jaunāku mūziku.

Raidījumā pievienosies arī mūziķi no grupas “Deodium”, kuri 29. Septembrī izdos savu ceturto albumu “Maldupe”. Jaunais albums simbolizē katra cilvēka līkumaino ceļu, meklējot patiesības un atbildes. Patiesības par daudzšķautnaino, bieži subjektīvo dzīvi un atbildes uz šīs dzīves piespēlētajiem jautājumiem.

Muzikāli tiek turpināts “Gaismogā” iesāktais virziens, kurā brīvais mēģinājumu process tiek iemūžināts interpretācijā par death un black metāla apvienojumu ar grūvīgākām partijām.

Dziesmas galvenokārt vēsta par un ap indivīda skatījumu uz dažādām tēmām ar uzsvaru uz spēcīgu personību, identitāti un tās mijiedarbību ar visu apkārtējo. Brīvo domu lidojumu papildina arī vairākas atsauces uz sociālām, politiskām, psiholoģiskām un reliģiskām tēmām. Esot saskarsmē ar reālo dzīvi varam pazust, bet vienmēr ir iespēja atkal atrasties.

 Raidījumu vada Dace Otomere un Jānis Jansons.