Viesos Zelma Jēgere jeb VIŅA. Parunāsim par debijas albumu "Elpo" (2016), bet tā kā tas ir īss, paklausīsimies arī pāris dzīvos ierakstus no pirmā Festivāls Kartupeļpalma Salaspils Botāniskajā dārzā 2018.gadā.

Zelma bija pirmā latviešu meitene repere, kas kļuva plaši pazīstama, uzspridzinot ēteru ar dziesmu Uguns (kopdarbs ar Rūdolfs Rudd Budze) un reperu divkaujā jeb freestyle battle sievišķīgi eleganti un ar pārliecību uzveicot kādu puisi arī radio Pieci ēterā tā, ka studijā visi bija mēmi un satraukušies, ka no Zelmas mutes nepaprūk tiešraidē arī kāds skarbāks vārds, ko sabiedriskais medijs nevar pieļaut, bet viss bija korekti un saprāta robežās.

Nu jau meiteņu, kas repo, ir krietni vairak un nesen Vagonu Hall bija vesels tematisks koncerts, kuru noslēdza Viņa ar dzīvo rokmūzikas sastāvu, kas Zelmu tagad pavada koncertos, jo Viņas izpausmes neierobežo kaut kāds ierastais hiphopa rāmis - Zelma arī lieliski dzied gan savos gabalos, gan izpildījusi Imanta Kalniņa dziesmas Jānis Šipkēvics projektā "Nepāriet", gan Latvijas himnu sacensībās, gan darbojusies Valmieras teātrī.