Raidījums par grupas "Līvi" 1985. gadā ierakstīto albumu "Iedomu Pilsēta". Tas iznāca platē gadu vēlāk, jau pēc grupas tā laika līdera Ērika Ķiģeļa bojāejas autokatastrofā, tāpēc viņa vārds uz vāka nodrukāts melnā rāmī.

Nu jau, kad turpat četri gadu desmiti aizgājuši, no šajā platē dzirdamo dziesmu autoriem un izpildītājiem vairs nav arī Jāņa Groduma, basista un visilgāk Līvos skanējušās ne ar vienu nesajaucamās balss, par kuru mēdza teikt, ka Līvu slavenais koris ir Grodums un tie pārējie.

Uz studiju aicināju ciemos abus vēl dzīvos šīs plates dziesmu autorus - bundzinieku Vilni Krieviņu (Uz lietiem) un taustiņinstrumentālistu Modri Šternu (Ledus Zieds, Iedomu pilsēta). Raidījumā noskaidrojas, ka Šternu sākotnēji grupas izveidotājs Juris Pavitols (kurš pats šai platē nepiedalās) esot uzaicinājis kā ģitāristu, un tikai pēc tam viņš palicis pie taustiņiem, spēlējot gan to laiku sintezatoru izgatavotāja Fēliksa darinājumu, gan svaigi iegūto Yamaha DX7.

Raidījumā skan arī dziesma "Jānītis Pīpē", kuras vārdus dzied jeb deklamē Šterns, kas iekļauta "Iedomu Pilsētas" pagarinātajā CD versijā, kad formāts ļāva pievienot vēl desmit ap to laiku šajā pašā sastāvā studijās ierakstītās dziesmas, kas astoņdesmitajos gados bija izdotas mazajā platītē "Aprīļa Pilieni" vai nebija publicētas vispār.

Jānis Grodums dzied abas paša sacerētēs dziesmas ar Aivara Neibarta jeb Ņurbuļa vārdiem - "Līviskā ziņģe" un "Rožu Laukums", kas ir ne vien populāras dziesmas nosaukums, bet arī vieta Liepājas centrā, kur pēc pašu vēlēšanās izkaisīti arī abu pelni.

Visubeidzot - šajā platē skan arī paša Ērika Ķiģeļa dziedātā "Saldus Saule", kuras vārdā nosauktais festivāls notiek arī 21. gadsimta divdesmitajos gados.