Jau vairāk nekā desmit gadus Dabas koncertzāle aicina doties dabā un izzināt tās daudzveidību un mazzināmos, tomēr nozīmīgos elementus caur mūzikas, zinātnes, video mākslas, dramaturģijas un scenogrāfijas simbiozi. Tuvākā mākslas un zinātnes ekspedīcija gaidāma jau šajā nedēļas nogalē - Zosnā. Šajā raidījumā viesosies viens no Dabas koncertzāles veidotājiem Ingus Ulmanis. Raidījumā būs dzirdamas sarunas un skaņdarbi par dabu, zinātni, mūziku un dažādām pieredzēm kā to izzināt un izbaudīt.

Šī gada Dabas koncertzāles pasākumi ir veltīti hloroplastam - dzīvības enerģijas mazajam varonim. Tas ir ļoti nozīmīgs augu zaļo šūnu elements, kurā rit enerģijas process, kas apbrīnojami līdzinās pašas zemeslodes enerģijas procesam. Hloroplasts izmēros ir aptuveni desmit reizes mazāks par cilvēka matu, bet kā tāds smaragda burvis ražo skābekli. Tātad, nav hloroplasta - nav dzīvības. 

"KŪL: Kultūras ūnijas laiks" ir eksperimentāls aktuālās mākslas un dzīves kultūras telpā skaidrojošs un ilustrējošs radio NABA raidījums. Raidījums tiek veidots ar mērķi aplūkot aktuālos kultūras un laikmetīgās mākslas notikumus. Raidījumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Raidījumu vada: Anete Enikova.