Gadu pirms savas lielās, apaļās 80. gadu jubilejas svinībām, viens no populārākajiem, krāšņākajiem un arī vecākajiem gada pirmās puses notikumiem Rīgā - Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) karnevāls - durvis vērs tikai izmeklētai un ļoti ierobežotai publikai, LMA esošajiem un bijušajiem studentiem, mācībspēkiem un tuvākajiem draugiem, padarot šo gadu par īpaši intīmu un krāšņu pasākumu. Šogad tā būs kā atgriezšanās pagājušā gadsimta 30tajos gados, pie Karnevāla saknēm. Par karnevāla vēsturi un tagadni sarunāsimies ar LMA studējošo pašpārvaldes pārstāvi un karnevāla organizatori Rebeku Annu Kalniņu un LMA studentiem.

Šogad uz karnevāla galvenās skatuves uzstāsies grupas "Inokentijs Mārpls", "Double Faced Eels", "Franco Franco", "Deeper Upper", "The Coco'nuts", "The Black Pockets" un MNTHA jaunais projekts "Crime Sea". Biļešu pārdošana tiks uzsākta 6. februārī LMA pirmā stāva vestibilā.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja realizēt savas radošākās ieceres un fantāzijas, jo pamatlikums labam rasolam ir tā sastāvdaļu daudzveidība. Tēma izvēlēta godinot laika periodu, kad karnevāla tēma nebija noteicošais tērpu izveidē. "R'O'SOLS" priecēs ar plašu aktivitāšu klāstu – tējas ceremonijām, perfomancēm, kino programmu un folkmūzikas zāli. Visa programma tiks izziņota pilnībā pasākuma oficiālajā Facebook lapā. Par karnevāla vizuālo identitāti šogad ir parūpējusies LMA Vizuālās komunikācijas apakšnozares absolvente Sabīne Moore.