• Sestdiena, 2020. gada 8. augusts
  • Vārda diena: Vladislava, Vladislavs, Mudīte
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

08:00

Nabarīts

08:15

#DigitālāsBrokastis

Bolt Food pieteiks sevi Latvijas tirgū tuvākajos mēnešos un Izraēlas startapa gaļa kosmosā

Saruna #DigitālāsBrokastis 2. daļā ar Bolt vadītāju Latvijā Kārli Ķezberi par Bolt Food, par kuru Latvijā gaidāms paziņojums tuvākajos mēnešos, taksometru piedāvājuma attīstību un aizvadītās skrejriteņu sezonas secinājumiem. Savukaŗt, iknedēļas tehnoloģiju ziņu topā kosmosā izaudzēta vegāniem draudzīga gaļa, Teslas mākslīgās skaņas, Levi’s viedās džinsu jakas un daudz kas cits. Noklausies aizvadītās nedēļas tehnoloģiju ziņu top10 #DigitālāsBrokastis podkāstā!

Lasīt vairāk

09:00

Nabarīts

10:00

Mūzika

11:00

Medus un etiķis

Humors tautasdziesmās

4. raidījums.

Lasīt vairāk

11:15

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

Dienas apskats. Latvijas Universitātē notiks Karjeras iespēju diena

Karjeras iespēju diena 18. oktobrī, jau 13. reizi pulcēs 50 dažādus uzņēmumus.
Karjeras iespēju diena ir ikgadēja uzņēmumu izstāde, kurā studentiem un interesentiem uzņēmumi piedāvā sadarbības iespējas, dažādas aktivitātes un lekcijas. Izstāde sniedz iespēju personīgi uzrunāt interesējošos uzņēmumus un iepazīties ar to pārstāvjiem.

Lasīt vairāk

15:20

Mūzika

16:00

Mūzikas sirds

17:00

NABA Top

Vakara pārraides

19:00

Fono-Grāfs

Revolucionārie dzērieni

Revolūcijas veiksmīgai notikšanai ir vajadzīgi piemēroti vēsturiskie un ekonomiskie apstākļi. Tomēr bez patiesas degsmes jebkura revolūcija būs nolemta neveiksmei. Kas var labāk veidot īsto noskaņu kā pareizi izvēlēti dzērieni? Tieši par šo domā 1848. gadā F. Engelss, kad, izraidīts no Francijas, dodas uz Šveici pa ceļam baudot dažādus dzērienus. Savās ceļojuma piezīmēs viņš raksta: „Un turklāt katrs no šiem vīniem apreibina savā veidā: ar dažām pudelēm var izbaudīt jebkuru pārejas stāvokli no Musarda kadriļas līdz pat Marseljēzai, no kankana līksmības līdz vētrainajam revolūcijas drudzim, un tad beigās ar šampanieša pudeli atkal aizpeldēt līdz vispriecīgākajam karnevāla noskaņai pasaulē”. Šīs Engelsa pārdomas raidījumam kalpos par vadmotīvu, lai aktualizētu tēmas, kas saistās ar revulucionāras rīcības saistību ar pareizajiem materiālajiem nosacījumiem. Tiks aplūkoti arī dzērienu loma revolūcijās, kas norisinājās Latvijas teritorijā.

Šajā reizē tiks ievadīts oktobris - revolūciju mēnesim - veltīta raidījumu sērija, kurā tiks risināti ar revolūcijas slepeno teoriju saistīti jautājumi. Rubrikā Radiomonadoloģija skanēs arī G. V. Leibnica darba “Monadoloģija” lasījums un Fuajē komentārs. Raidījumā gaidāms arī sveiciens Ķīnas Tautas Republikas revolūcijas septiņdesmitgadē.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

20:30

Medus un etiķis

20:45

Mūzika

21:00

Bioritmi

22:00

Histērija

Jaunā mūzika - vasara/rudens 2019

Kārtējais sezonālais jaunās mūzikas raidījums, kurš tapis sadarbībā ar apvienību "Tour de Core" jeb DJ-iem Lahti un Vibe55.
Dažādu novirzienu svaigākā smagā elektroniskā mūzika.

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika