• Svētdiena, 2020. gada 16. augusts
  • Vārda diena: Astrīda, Astra
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

08:00

Mūzika

10:00

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

Dienas apskats. Internetā iespējams virtuāli novērot Baltijas jūras stāvokli

Laikā no 2018. gada maija līdz 2019. gada novembrim, Latvijas un Latvijas Universitātes simtgadē, ar Kopernika jūras vides monitoringa servisa finansiālu atbalstu Latvijas Universitātes pētnieki radījuši brīvi pieejamu vietni www.water.lv/fimarweb, kurā katram interesentam ir iespēja virtuāli novērot Baltijas jūras stāvokli – ūdens līmeni, viļņu augstumu, vēja virzienu, un iepazīties ar šo parametru prognozi nākamajām divām dienām, kas tiek aktualizēta ik pa sešām stundām. Izveidotā servisa atpazīstamībai izvēlētais nosaukums Present the present turpina stāstu par Latvijas saistību ar jūrniecību un okeanogrāfisko datu apstrādes prasmēm digitālās informācijas laikmetā. 

Lasīt vairāk

15:15

Mūzika

16:00

Studentu pietura

17:00

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

Atrastās skaņas

Pasaules mūzikas kaleidoskops

Burjatu un lietuviešu mūziķu projekts uDu, mūzika no jaunākās latviešu etnomūzikas izlases Sviests 8, itāļu bandoneonista Paolo Russo albums “Imaginary Soundtrack” un parīziešu dueta “Acid Arab” jaunais albums “Jdid”.

Programmā:

1. Zulayashie – Duno upe – uDu
2. Atuj So Kata – LOL
3. Kunigundes un Dabrela kāzu deja – Iļģi
4. Pelīte – Līgas pH3
5. Melnā Ūdre – Pastakaste
6. Madrugada – Paolo Russo
7. Transparent Walking – Paolo Russo
8. The elegant Jester – Paolo Russo
9. Staifia – Acid Arab
10. Electrique Uarghol – Acid Arab
11. Nassibi – Acid Arab
12. Heart Sutra Song – Gone Beyound – Laurie Anderson, Tenzin Choegyal, Jesse Paris Smith

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Dabaskats

V – Vibrāciju liecinieki

Turpinot „Rasta alfabētu”, nākamais svarīgais nojēgums regeja mūzikā - (pozitīvā) vibrācija. Vybz wa yuh feel. It kā netveramā, bet arī acīmredzama regeja sinkopētā ritma spēja ievilkt noteiktā izjūtu harmonijā un relaksētas skaidrības stāvoklī notiek pateicoties tieši 'roots vibration'. Kopumā jau visos raidījumos Krūms un Edis seko šai strāvai, bet šoreiz ar īpašu refleksiju.
Rastamaniem vibrācijas „dokumentē”, apliecina un izplata Dža līdzklātbūtnes faktu, visu lietu saistību un sirsnības rezonāciju. Šo vārdu sastopam gan grupu nosaukumos (Israel Vibration), gan dziesmu un albumu nosaukumos (B.Marley „Rastaman Vibration”, 1976).
High vibes ! one love !

Lasīt vairāk

22:00

Mēnesspiens

Miega viļņi

Šajā reizē Mēnesspiens apkopojis ļoti mierpilnas un nesteidzīgas kompozīcijas, kas raidījuma otrajā daļā iegūs maģiski noslēpumainu pieskaņu. Miega viļņos izskanēs instrumentāli darbi no Laurel Halo, Rival Consoles, Brightblack Morning Light un citiem. Maģiskā mēnessdziesma no kanādiešu duo Tennyson.

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Audiogramma

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika