• Piektdiena, 2020. gada 28. februāris
  • Vārda diena: Skaidrīte, Justs, Skaidra
  • Rīgā +0.6°C, ZR vējš 1.3m/s, 745mm Hg, 88%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

08:00

Nabarīts

08:15

#DigitālāsBrokastis

Samsung S20 paaudzes un Z Flip telefonu apskati un A51 un Note 10 Lite praktiskie testi

#DigitālāsBrokastis podkāstā šoreiz vairāku telefonu apskati. Vai ir vērts pirkt jauniznākušos Samsung S20, S20+, S20 Ultra un salokāmo Z Flip? Ja nav pa kabatai, varbūt noderēs budžeta telefonu Samsung A51 un Note 10 Lite telefonu praktiskie apskati.Un, protams, tehnoloģiju ziņu top 5. Šoreiz top augšgalā noturējies koronavīruss, kura dēļ atcelta lielākā mobilo tehnoloģiju izstāde Mobile World Congress Barselonā. Samsung jaunā Galaxy Buds Plus paaudze ar 2 reizes ilgāku bateriju. Un skaists update Google Earth View ar gleznainākajiem zemeslodes skatiem. Šos un citus jaunumus servē šefpavārs Artis ar Rihardu un Ingunu pie šķīvjiem.

Lasīt vairāk

09:00

Nabarīts

10:00

Mūzika

11:00

Medus un etiķis

11:15

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Mūzikas sirds

Hilduras Gudnadotiras Oskars. Viesos Evija Vēbere

Valentīndienas raidījumā runāsim par kaislībām, kas virmoja aizvadītās nedēļas Oskaru ceremonijā,  Hilduras Gudnadotiras spēcīgi iesākto ceļu uz EGOT, NME balvu pasniegšanu un citiem mūzikas jaunumiem.

Raidījuma otrajā daļā raidījumā viesosies sirsnīgā un talantīgā Evija Vēbere. Modulāro sintezatoru virtuoze 2018.gadā izlaida savu debijas albumu “Sirdsbūt”, kas saņēma “Zelta Mikrofona” balvu par labāko alternatīvās mūzikas albumu. Nesen dziedātāja atgriezusies no Eiropas turnejas, tās skaitā arī dalības Groningenas “Eurosonic Noorderslag” festivālā!

Nedēļas albuma tituls šonedēļ piešķirts Nikolasa Džāra blakusprojekta All Against Logic jaunākajam ierakstam "2017-2019".

Lasīt vairāk

17:00

NABA Top

Vakara pārraides

19:00

Fono-Grāfs

Jautrais Valentīns

Raidījums “Fono-grāfs” no radošā pārtraukuma atgriežas zīmīgā datumā - 14. februārī jeb Valentīndienā. Šī iemesla dēļ aicinām jūs aizdedzināt sveces, atkorķēt kādu pudeli un kopā ar partneri vai pašam ar savu melanholiju pieslēgties radio NABA viļņiem, jo piektdienas raidījums veltīts kādai izsenis apspriestai, bet nenoliedzami būtiskai tēmai cilvēku dzīvē - mīlestībai. 

Viegli romantiskā gaisotnē centīsimies rast atbildes gan uz strīdīgiem, gan mīlīgiem, gan progresīviem, gan ļoti klasiskiem jautājumiem. “Romantiskākās gada dienas” iespaidā vēlamies aktualizēt tās galveno būtību un saprast, kā vispareizāk to atzīmēt, kā arī pievērst uzmanību dažādiem mīlestības aspektiem, kurus kāds varbūt raksturotu kā neērtus vai sarežģītus, piemēram - vai pastāv īstais un vienīgais, dvēseles radinieks? Vai arī īstai mīlestībai ir lemts novecot un ko darīt ar novecojošo draugu/-dzeni? Plānojam aplūkot arī mazāk tradicionālas mīlestības formas - homo, zoo, nekro u.c. erotikas. 

Galvenā viesa statusu un vietu uz Tvaika bidē šoreiz ieņems Latvijas Universitātes profesors, filozofs, tulkotājs un publicists Igors Šuvajevs, kuru iztaujāsim par būtiskām mīlestības lietām - ko ar mīlestību saprot mūsdienās? Cik dabiska ir mīlestība? Kāda ir tās tipoloģizācija jeb cik daudz dažādu mīlestības formu vispār pastāv? Sarunu papildinās arī īsas ierakstītas intervijas, kurās atziņās par mīlestības atziņās dalīsies atšķirīgas kultūras jomas pārstāvoši vīrieši (jo Valentīns vispār bija vīrietis!).

Arī šonedēļ raidījumā skanēs G. V. Leibnica darba “Monadoloģija” radio lasījums Radiomonadoloģija un izskanēs 35. paragrāfs.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

20:30

Medus un etiķis

20:45

Mūzika

21:00

Bioritmi

22:00

Histērija

Hardcore Love

Šoriez mūsu raidījums iekrīt visu mīlētāju dienā. Tamdēļ nodemonstrēsim kāda tā ir - "Hardcore" mīlestība!

Klausīsimies dažādu apakšnovirzienu elekronisko - "core" mūziku.

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika