• Trešdiena, 2020. gada 8. jūlijs
  • Vārda diena: Adele, Antra, Ada
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

08:15

#DigitālāsBrokastis

3 iemesli, lai izvēlētos studijas un darbu IT nozarē

Kāpēc studēt datorzinātnes? Kādām spējām jāpiemīt? Un kā talkā nāk TietoEVRY prakses programma? Atbildes uz šiem jautājumiem un unikālu skatupunktu uz IT studentu pirmajiem soļiem darba gaitās mums sniedz TietoEVRY HR speciāliste Marta Medne un TietoEVRY prakses programmas absolvents un jaunākais programmētājs Hermanis Ozols.

Savukārt tehnoloģiju stāstu top10 vidū šonedēļ, pirmkārt, izceļās izgudrojums, kas imitē uz mēles dažādas garšas. Otrkārt, latvieši radījuši jaunas, unikālas modulāras gaismas Aptolux. Un, treškārt, Latvijas autoceļu uzturētājs ņem vērā Tavus Waze ziņojumus.

Apskatām arī #telekomunikācijas #SpaceX #NASA #5G #robots #FormulaE #PokemonGO #YouTube

Šī #DigitālāsBrokastis podkāsta sērija tapusi sadarbībā ar TietoEVRY.

Lasīt vairāk

09:00

Nabarīts

10:00

Mūzika

11:00

Medus un etiķis

11:15

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Mūzikas sirds

17:00

NABA Top

Vakara pārraides

19:00

Mūzika

20:15

Mūzika

20:30

Medus un etiķis

20:45

Mūzika

21:00

Dabsolis

Kasetes caurvējā

Caurvējš ir Mākslas Telpas MALA skaņu inženieris un kasešu žokejs no Cēsīm, savu prasmi kaldinājis tinot, un tinot magnētiskās lentas, vairāk nekā desmit Raimonda Mežaka organizētajās “Kasešu naktīs”. Hip hop apvienības “The Big Passport” ritma sekcijas vadītājs; kolektīva sastāvā divus gadus pēc kārtas kāpis arī uz festivāla “KOMĒTA” skatuves.

Šoreiz klausītājs dzirdēs analogo dub mūzikas miksu, kas ierakstīts no kasetēm.

Lasīt vairāk

22:00

Vārnu laiks

TESA - CONTROL

Ir pienākusi tā diena, kad TESA - CONTROL piedzīvo dienas gaismu, tāpēc klausāmies to pilnā garumā. Albums ierakstīts Valmierā, "Hodila Studio" pie Ģirta "Lomika" Laumaņa, savukārt māsterēts ASV – Džeimsa Plotkina studijā "Plotkinworks". Izdots izdevniecības "My Proud Mountain" paspārnē, kura izdevusi arī iepriekšējo grupas albumu "Ghost".

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Kasetes ar jauno albumu “Dialogue" uz Spoku kuģa

Radio NABA turpina piektdienu vakaros piedāvāt audiāli-virtuālas mūzikālu programmu tiešraides no dažādām Latvijas vietām. Šo piektdien no pl. 23:00 līdz 23.30 kuģis piestās Vaidavā – apvienība “Kasetes” griezīs dejas un prezentēs savu jaunāko albumu “Dialogue”.

Lasīt vairāk

Nakts pārraides

00:00

Mūzika