• Pirmdiena, 2021. gada 18. oktobris
  • Vārda diena: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Mūzika

10:00

Mūzika

11:00

Biznesa ledlauži

Ir ideja, bet nav komandas? Kā to atrast?

Zigurds Uldriķis ir podcasta Biznesa Ledlauži aizsācējs un moderators, kā arī uzņēmuma deg.lv īpašnieks un viens no četriem uzņēmuma Repairo.eu vadītājiem. 

Šajā epizodē runāsim par to kā tika izveidota Repairo.eu komanda, cik liela nozīme tajai ir uzņēmuma attīstībā un kādus digitālos rīkus ir iespēja izmantot, lai efektīvāk sasniegtu izvirzītos mērķus. Aprunāsimies arī par Zigurda ieguvumiem veidojot podcastu un esot daļai no LU Biznesa inkubatora komandas.

Nepalaid garām epizodes noslēgumu kurā Zigurds dalīsies ar trīs vērtīgiem ieteikumiem jaunajiem uzņēmējiem.

Lasīt vairāk

11:30

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Studentu pietura

Neērto tēmu referāti / Inovāciju granta veiksmes stāsts
LU E-help. Latvijas Universitātes vienotās interaktīvas mācību vides projekts

Neērti, bet ir jārunā - ar šādu atziņu norisinājās ikgadējais Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotais "Neērto tēmu referātu maratons". Tā ir konference, kurā LU studentiem ir iespēja iepazīt plašāku publiku ar saviem pētījumiem par sabiedrībā neērtiem jautājumiem un tematiem. Studijas viesis - LU TF bakalaura programmas "Teoloģijas un reliģiju zinātnes" studente - Ilze Ūdre pastāstīs, kāpēc ir jārunā, kāpēc ir svarīgi diskutēt, un kas galu galā ir neērts temats.

Raidījuma otrajā daļā - projekts LU E-help, kura mērķis ir nodrošināt Latvijas Universitāti ar plānu vienotas interaktīvas mācību vides izstrādei tās pasniedzējiem, tādējādi veicinot personāla digitālo prasmju attīstību LU. Projekta īstenošanas galvenais fokuss ir nevis veidot jaunu studiju vidi, bet papildināt un skaidrot esošos LU iekšējos studiju procesa rīkus.

Raidījumu vada Elizabete Grinblate un Elīna Krēmere.

Lasīt vairāk

17:00

Info-Dēmija

"Karsto punktu" žurnālistika

Ja tu, dārgais klausītāj, nekad neesi aizdomājies par to, cik darbs medijos var būt bīstams un adrenalīna pilns, iesakām noklausīties šo "Info-Dēmijas" epizodi un uz mirkli atgriezties kara notikumu epicentrā ar Ansi Īvānu. Viņš ir žurnālists kopš 2012 gada, kurš specializējas starptautiskās politikas, "karsto punktu" un nacionālās drošības jautājumos. Taču, protams, arī par dezinformācijas draudiem sabiedrībai šajā epizodē aizmirsuši neesam!

Šķiet, ka Latvijā nav daudz “karsto punktu” žurnālistu, tādēļ iesākumā mēģināsim saprast, kas tad īsti ir "karstais punkts" - vai tiešām jebkura karadarbības zona? Kādi ir galvenie faktori, kādēļ žurnālistam no Latvijas ir būtiski personīgi ziņot, piemēram, no karadarbības zonas Donbasā? Vai mēs galu zinām, kur tieši ir robežas, vai cik plašs patiesībā ir kļuvis šis dezinformācijas kaujas lauks?

Pieminēsim arī DELFI projektu Atmaskots.lv - vai un kāpēc šādi projekti nepieciešami Latvijas sabiedrībai? Kādas ir jaunākās dezinformatoru tenedences, kuras varam saskatīt pašlaik?

Podkāsts INFO-DĒMIJA - ekspertu un studentu pieredze dezinformācijas laikmetā un vērtīgi padomi medijpratības apgūšanai.

Klausāms pirmdienās plkst. 17:00 radio NABA un mūzikas straumēšanas vietnēs.

Raidījumu vada Elīna Krēmere un Laura Laķe.

Lasīt vairāk

17:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

Mūzika

20:00

Mūzika

21:00

Stacija OB

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika