Piektdiena, 2024. gada 1. marts

Vārda diena: Ilgvars, Ivars

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

08:00

Mūzika

10:00

Mūzika

11:00

Mūzika

11:30

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Studentu pietura

Studentijas Ziemassvētku balles

Decembris ir klāt, viss apkārt ir balts un sniegs mūs kārtīgi lutina. Tikko sagaidījām Pirmo adventi un iededzām Ziemassvētku eglīti. Sācies ir brīnumu un gaidīšanas laiks!
Šodien raidījumā parunāsim par vienu no gaidītākajiem un skaistākajiem notikumiem, ko gaida studenti - Ziemassvētku balles!

Raidījuma sākumā parunāsim par Latvijas Universitātes Ziemassvētku balli “Apburtais mežs”, kuru rīko trīs fakultātes kopā - SZF, PPMF un JF. Balle notiks jau drīz, 15.decembrī, plkst. 20:00, Raiņa bulvārī 19. Lai uzzinātu vairāk, tiksimies ar Lauri Skripstu, galveno organizatoru no SZF puses. Uzzināsim, kur var pieteikties, kādas aktivitātes norisināsies balles laikā, kas uzstāsies ballē un, protams, kādus pārsteigumus varam gaidīt.

Turpinājumā tiksimies ar Annija Tkačenko, RTU Ziemassvētku balles galveno organizatori, kura mums pastāstīs par RTU ziemas balli “Sidraba pasaka”, kura norisināsies 15. decembrī, plkst. 20:00, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā. Noskaidrosim visu par balli, mūziķiem, ieejas biļetēm un pārsteigumiem.
RSU SP kopā ar ISA rīko Ziemassvētku balli “Riekstkodis”. Tā notiks jau 9. decembrī, plkst. 21:30, Rīgas Latviešu biedrības namā. Kāds dreskods, kādi mūziķi un kādi pārsteigumi sagaida ikvienu apmeklētāju? To noskaidrosim no Paulas Kārkliņas, RSU balles galvenās organizatores.

Noslēgumā tiksimies ar Renāti Silakalni, kura ir studējošo koordinatore Jelgavas pils Ziemassvētku ballei, kura norisināsies 16.decembrī, plkst. 20:00. Tā būs grandioza, jo svinēs savu jubilejas gadu. Jelgavas pilij - 285, ballei - 35. Varbūt apmeklētājus sagaida kādi lieli pārsteigumi? Vairāk meklē: https://www.jelgavaspils.lv/lv/piedavajumi/ziemassvetku-balle-pili

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Luīze Špaka, Daina Blūma.

Lasīt vairāk

17:00

Mūzika

Speciālizlaidums: reportāža no radio NABA fotokonkursa izstādes atklāšanas

Šoreiz Studentu Pieturas speciālizlaidumā atskatīsiemies uz jaudīgā fotokonkursa “21x21” laureātu izstādes atklāšanu, kas notika 29. novembrī Latvijas Universitātē.

Dzirdēsim vairāk par izstādi un pašu fotokonkursu, kurā no teju 200 darbiem par tēmu “Valoda” tika izvēlēts 21 labākais! Būs arī iedvesmojošas un izzinošas intervijas ar dalībniekiem un organizatoriem. Par fotografēšanas procesu un veiksmīgu dalību pastāstīs paši fotogrāfiju autori – Annija, Juris un Karlīna, kā arī LSM.lv simpātiju balsojuma uzvarētāji – Olaines 1. vsk. fotopulciņš. Turklāt Madars un Baiba no “Radio Naba” ļaus ielūkoties organizēšanas un žūrijas darba aizkulisēs.

Izstādi steidz meklēt Latvijas Universitātes Zinātņu mājas 2. stāvā, jo jau pavisam drīz tā ceļos uz Āgenskalna tirgus paviljonu. Vēlāk varēsi to lūkot t/c "Kurzeme" Liepājā, modes un izklaides centrā "Rīga Plaza", Tallinas ielas kvartālā, Stūra mājā un festivālā “LABA DABA 2024”. Vairāk informācijas meklē: https://www.naba.lv/par/konkursi/fotokonkurss/21x21/.

Ķer fotomirkļus un klausies Radio NABA!

Vada Luīze Špaka, Daina Blūma, Kristīne Leskinoviča un Elizabete Dzalbe.

Lasīt vairāk

17:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

Mūzika

20:00

Mūzika

21:00

Stacija OB

Jaunākie ieraksti no dub līdz ska-punk novembrī

Kamēr nav sācies vēl Ziemassvētku singlu un albumu bums, tikmēr vēl jāpaspēj apskatīt jaunāko, ko piedāvā viss Stacija OB muzikālais spektrs. Dub, regejs, ska, ska-punk un nedaudz Balkānu skaņu no Jamaikas, Vācijas, Anglijas, ASV, Beļģijas un Meksikas.

Programmā:

Lutan Fyah - Like A King
Queen Omega feat Little Lion Sound - No Love Dubplate
Dr. Ring Ding feat Goodvibes - Deal with Reality
Kevin Kinsella feat The Movement - God Of Love
Major Popular feat The Meditations - Ghetto Youths
Sizzla - Getting Out
Manudigital feat Skarra Mucci - Fi Di Youths
Manudigital feat Alborosie and Yami Bolo - Reggae Music and Love
Moustash - Chemin
AKA the Syndicate - Less Chat
AKA the Syndicate - Lucky Man
Jahazielband feat Desorden Publico - Ya Me Canse
MEZ-K - El Saber del Tiempo
The Locos - Siempre Rayo

Visu jebkad raidījumā spēlēto dziesmu Spotify pleiliste.

Lasīt vairāk

22:00

Mūzika

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Audiogramma

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika