Raidījumā ar astoņām grupām apskatīsim jaunumus no Dienvideiropas - Grieķijas, Itālijas un Spānijas.

Vairākas jaunās grupas ar debijas EP/LP ("Campo Grande"/"Gazella"/"Kæry Ann"/"May Eyes Love"), piektais LP no pieredzējušā Barselonas kvarteta "Mourn", grieķu `postmetālisti` "Unverkalt" un Madrides "Pan" ar otro LP.

Ievadā Atēnu "gothic/postmetal" kvintets "Unverkalt", kas kopš nesena laika bāzējas Berlīnē un tur arī ierakstīts otrais LP "A Lump of Death: A Chaos of dead Lovers" (2023). Grupa 9.martā to prezentējusi arī Atēnā , kaut pārsvarā koncertē Vācijā. Debijas LP izdots 2020.g. Grupa izveidota Atēnās 2017.g.

No Itālijas divas grupas, kuras saistītas ar vokālisti/ģitāristi Eriku Azzini vai "Kæry Ann", kura kopš februāra arī ir "dreamgaze" grupas "May Eyes Love" vokāliste.
"May Eyes Love" ir jauna Veronas grupas "You, Nothing" (2021.g. raidījuma EP TOP 1.vieta) reinkarnācija, kad nomainījās vokāliste no Gioia Podesta (tagad jaunās beļģu "dreamgaze" grupas "Maquillage" vokāliste) uz Silvia Lovicario (vokāliste debijas EP). Grupa būs ar debijas EP "Letters to a Dead Friend" (2023).

"Kæry Ann" ir Erikas Azzini projekts kopš 2017.g., kuram pamazām pievienojās domubiedri un tiek sagatavots debijas LP "Songs of Grace and Ruin" (2023) "psychodelic/darkrock" žanrā. Gana labs žanra albums no debitantes, pirmie koncerti grupai 2021.g. beigās.

No Spānijas pirmoreiz trīs grupas spāņu valodā. Jauniešu "dreamgaze" kvartets "Campo Grande" ar debijas LP "Campo Grande" (2024). Jaunieši bijuši labi žanra skolnieki debijas albumam.

Ar otro LP "Salva Mil Inviernos" (2023) būs Madrides "powerpop/dreampop" kvartets "Pan". Kvalitatīva lokālā žanra grupa, debijas LP tika izdots 2019.g., grupas līdere ir Teresa Martinez.

Ar debijas LP "Gazella" (2023) būs Valencijas "indiegaze" kvintets "Gazella". Ļoti daudzveidīgs albums bez žanra rāmjiem lokālās grupas izpildījumā, kura veidota 2021.g., tuvākos mēnešus paredzēti četri koncerti Spānijā.

Noslēgumā ceturto reizi raidījumā jau pieredzējušais Barselonas "poppunk/postgrunge" kvartets "Mourn ar 1.martā izdoto piekto LP "The Avoider" (2024). Grupa darbojas angļu valodā, nesen bija desmit gadu jubileja. Raidījumā iepriekš apskatīti 2014./2016./2020.g.albumi.

Programmā:

"Unverkalt" - "Heart of Darkness : Good Never Come Such Evil"
"May Eyes Love" - "Broken Lily"
"Kæry Ann" - "Rust and Love"
"Kæry Ann" - "Blue Eyes"
"Campo Grande" - "Intruso"
"Campo Grande" - "Abrigos"
"Gazella" - "Sol Menor"
"Pan" - "El Rojo Que No Duele" (live)
"Pan" - "Salvaje" (live)
"Mourn" - "Endless Looping"
"Mourn" - "Du Er Her"