Raidījuma iesākumā dzirdēsim vēsturiski nozīmīgus faktus par koru kustības aizsākumiem un arī pašiem pirmajiem Latvju jaunatnes svētkiem.

Tāpat turpināsim iepazīties ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem Vidzemē. Studijā viesosies Limbažu bērnu un jauniešu centra vokālā ansambļa “Pogas” vadītāja Dace Robule un šī paša ansambļa dziedātāja Kate Upmale. Abas viešņas dalīsies iespaidos par piedzīvoto svētku gājienu, kas šogad norisinājies tikai novada ietvaros pavisam citādā formātā, kā ierasts. Tāpat uzklausīsim, kādas pārdomas un atziņas pēc ilgstošā attālinātā perioda un dalības e-dziesmu un deju svētkos radušās vokālā ansambļa pārstāvēm. Pēc sarunas abas viešņas aicināsim atbildēt uz pāris āķīgiem jautājumiem saistībā ar jaunatnes dziesmu un deju svētku norisēm. 

Noslēgumā dzirdēsim atmiņu stāstu un īpašu novēlējumu no dejotājas Kates Zaltānes, kas jaunatnes dziesmu un deju svētkos pēdējo reiz piedalījusies 2015.gadā kopā ar jauniešu deju kolektīvu “Metieniņš”.

Raidījumu vada un veido: Elīna Krēmere, Anna Evelīna Krišjāne, Kaspars Eglītis un Valters Mednieks.