Šoreiz raidījumā atgriežamies Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, kur iekārtota apjomīga un aizraujoša modes mākslinieku tandēma “MAREUNROL'S” retrospektīva. Tad dodamies uz kim? laikmetīgās mākslas centru, kur no Lauvām pie Salacgrīvas atceļojusi izcilā Zanes Onckules kūrētā izstāde “The Estate” jeb “Īpašums”, jeb “Muiža”. Un tad skatāmies divas lieliskas gleznu izstādes — Jāņa Šneidera personālizstādi “Vieta” galerijā "Look" un Ernesta Kļaviņa personālizstādi "Iedvesmojošas rindas" galerijā “Alma”. Raidījumā skan arī saruna ar mākslinieku. 

Vēl dalīšos priekā par diviem pārsteigumiem. Viens pienāca pa pastu, otrs iztinās no plēvēm galerijā “Alma”. Par nejaušo prieku pateicos Elīnai Eihmanei un Andrim Eglītim.

Raidījumu joprojām būtiski atbalsta Iliana Veinberga un Olivers Tarvids. Kopš novembra atbalstītājiem pievienojies Valsts kultūrkapitāla fonds. Šī raidījuma tapšanu finansēja arī Ilze Arkliņa un Zigmārs Jauja, fotošopa kursu pasniedza Laimdota Malle. Sirsnīgi pateicos visiem! Ar raidījuma atbalsta iespējām var iepazīties feisbuka lapā "Lejasmeijere".