Siltākie kāpienu un satelītu ieteikumi, ievērojot, protams, iespēju sapirkties zīnus un komiksus un vadīt dienas, prātojot un kaifojot.

Parunāsim par izstādi, kura vēl tikai būs, par izstādi, ko ļoti gribēju redzēt un tāpēc bija jāredz arī viena cita izstāde, un par izstādi, kuru nemaz negribēju redzēt, bet nācās, un vēl par izstādi, kuru redzēju gluži nejauši, un atkal pārliecinājos, ka tās nejaušās ir tās labākās. 

Tātad šoreiz raidījumā: Elīnas Vītolas un Ievas Kūnas projekts “Mākslinieku krīzes centrs” galerijā LOW, Andra Freiberga personālizstāde “136 kāpieni” LNMM izstāžu zāles “Arsenāls” Radošajā darbnīcā (pa skaistajām pelēkajām trepēm uz otro stāvu), Latvijas Mākslas akadēmijas izstāde turpat pirmajā stāvā un tad divas nejaušas, bet, kā izrādījās, tik svarīgas epizodes: Aigara Bikšes personālizstāde galerijā “Daugava” un Mārtiņa Ratnika personālizstāde galerijā “Alma”. Kamēr raidījuma anotācija nav beigusies, noteikti jāpiemin māksla, kurai vajag telpu tikai tik, cik varat atrast vietu kaut kur grāmatplauktā, proti, burvīgā zīnu kolekcija galerijā LOW. Jā, man patīk apļveida kompozīcijas.