Priecājos ziņot, ka ārkārtas tehniskās problēmas puslīdz novērstas un šoreiz skanēs dubults raidījums — par 26. martu un 9. aprīli. Pastāstīšu par trim izstādēm — dueta Skuja Breiden krāšņo personālizstādi “Samsāra” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā pašlaik nevar redzēt, jo muzejs slēgts, bet izstādes laiks tiks pagarināts, muzeju atvērs un jūs varēsiet redzēt mākslu dzīvajā, kas izrādās, ir pavisam kas cits nekā virtuāli. Starp citu muzejs un mākslinieces laipni piedāvā izvērstu virtuālu video ekskursiju. Otrā ir Zaigas Putrāmas personālizstāde Latvijas Mākslinieku savienības galerijā, ko var skatīties pa vienam, iepriekš piesakoties. Šai izstādei tieši pulcēšanās bija izšķiroši svarīgs aspekts. Pulcēšanās un tieša fiziska sazināšanās. Ļoti ceru, ka arī šīs izstādes darbības laiks tiks pagarināts, un mēs vēl uzdejosim, parunāsim un mierīgi pavērosim, kas notiek gleznās. Izstādes nosaukums ir “Cilvēki pamana, kā saules satiekas”. Trešā ir Kristapa Zariņa gleznu izstāde galerijā “Māksla XO”, kas nav slēgta. Izstādes nosaukums ir “Laiks. Telpa. Apziņa”.

Vēl raidījumā būs dzeja, fotogrāfīga un profētiska. Ieskatīsimies arī Latvijas Laikmetīgās mākslas centra tulkojumu sērijas jaunākajā izdevumā — Žaka Ransjēra “Attēlu liktenī”.

Raidījumu joprojām pacietīgi atbalsta Iliana Veinberga, Olivers Tarvids un Valsts kultūrkapitāla fonds. Šoreiz īpaši pārsteidza, motivēja un iedvesmoja negaidīts atbalsts no Ingas Melderes, Guntas Andersones un daiļās dārznieces, kura joprojām grib palikt anonīma.