No 7. līdz 11. jūnijam Rīgā norisināsies ikgadējais starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls “Laiks dejot”. Būtiski, ka šogad festivāla programmā iekļautas trīs Latvijas dejas mākslinieku darbu pirmizrādes. Raidījumā "MELNĀ KASTE" sarunājāmies ar māksliniekiem Krišjāni Santu un Ievu Gaurilčikaiti par viņu iekļaujošo dejas izrādi "Labrys", kas pirmizrādi piedzīvos 8.jūnijā plkst. 21.30 AB dambī.


Izrādi "Labrys" tās ģeometriskā stāvokļa un laika ritējuma dēļ var salīdzināt ar labirintu - vietu, kurā, pat ja tā škiet saprotami organizēta, var ļoti ātri apmaldīties. Šoreiz izpildītāji kustas apkārt sēdošiem skatītājiem, kuriem arī ir iespēja griezties ap savu asi, līdz ar to visi minētie piedalās gan horeogrāfijas vērošanā, gan radīšanā.


Sarunā noskaidrosim ne tikai par radošo procesu un idejām, bet arī kā skatītājam neapjukt, kā sagatavoties un ko gaidīt no šādas izrādes.

Izrāde "Labrys" būs redzama 8.jūnijā plkst. 21.30, 9.jūnijā plkst. 7.00 un 18.00, norises vieta - AB dambis (https://www.facebook.com/events/399931627517986/), kā arī laikmetīgās mākslas festivālā "Survival kit" 16.jūnijā plkst. 9.00 un 13.00, norises vieta - Fakultātes parks.
Vairāk par festivālu "Laiks dejot 2019" - http://www.laiksdejotfestivals.lv/#/