8. novembrī kā viens no pēdējiem šī gada raidījuma ciemiņiem un reizē vārda dienas svinētājs Radio Nabas nakts mūzikas pārraidē “Mirklis pirms Miera” viesosies virtuves pavēlnieks un kulta pavārs Mārtiņš Sirmais.

“Mūzika ir cita pasaule, kurā var īslaicīgi dzīvot, pazaudēt domas vai mētāties ar tām. Un jā, manuprāt, liela tās jēga slēpjas ideālismā - bezjēdzīga un neiedarbīga mūzika ir sūds.”

Pārraides “Mirklis pirms Miera” pirmajā stundā raidījumā Sirmais runās par ēdieniem, mūziku un visa baudīšanu, kā arī centīsies uzburt improvizētas ēdienkartes dažādiem muzikāliem gadījumiem. Turpretī otrā raidījuma puse, kā jau pierasts, būs laiks raidījuma veidotāja Mārtiņa Eņģeļa piedāvātajām jaunām un ne tik jaunām miega dziesmām.

Raidījums “Mirklis pirms Miera” jau kopš 2010. gada 3. janvāra izskan svētdienās 22:00 un ir klausāms gan naba.lv tīkla tiešraidē, gan Latvijas Radio 6 “Radio Naba” 95,8 FM frekvencē raidaparātos Rīgā un tās tuvumā.

Turpiniet sekot jaunumiem raidījuma twitter profilā @mpirmsm, kā arī sūtiet savus ieteikumus uz epastu mpm@radionaba.lv. Raidījuma interviju ierakstu arhīvs tiek papildināts un ir pieejams mixcloud.com vietnē, bet raidlaikā izskanējušo miera dziesmu arhīvs klausāms spotify.com lapā.

Uz tikšanos raidījumā “Mirklis pirms Miera”. Raidījumā tiem, kuri grib gulēt mierīgi.