20. septembrī, ikgadējo Dzejas dienu epicentrā Radio Nabas nakts mūzikas pārraidē “Mirklis pirms Miera” viesosies dzejnieks, etīžu teātra “Nerten” dalībnieks un televīzijas seja Toms Treibergs.

“Mana miera mūzika ir vai nu pārdomu radītāja, vai arī to izdzēsēja. Tā ir mūzika, kura pārveido apkārtni, aicinot ieraudzīt skaisto pat, lai cik tas neskanētu banāli, arī miskastē. Tā ir rosinātāja iekšējai kustībai, kas faktiski jau ir pretēji miera stāvoklim, bet jūra taču arī nestāv "pilnīgi uz vietas".
Miera stāvoklī es ļauju apkārtnei sevi "aprīt", kas savukārt ved uz kaut kādu jaunu pieredzi, kas no šī stāvokļa jau attālinās. Piemēram, ainava aiz braucoša autobusa loga. Pieļauju, ka liela daļa cilvēku daudz vairāk vai nu sargā, vai iegrimst savā miera stāvoklī. Esmu varējis arī citus nomierināt vai aicināt aizdomāties, izmantojot mūziku - gan to atskaņojot, gan retumis arī spēlējot pats.”

Pārraides “Mirklis pirms Miera” pirmajā stundā Toms Treibergs dalīsies ne vien ar savām mīļākajām un tuvākajām nakts melodijām, bet arī stāstīs gan par savu tikko izdoto jauno dzejas krājumu, gan teātri, kino un televīziju viņa dzīvē un mierā.

Turpretī otrā raidījuma puse, kā jau pierasts, būs laiks raidījuma veidotāja Mārtiņa Eņģeļa piedāvātajām jaunām un ne tik jaunām miega dziesmām.

Raidījums “Mirklis pirms Miera” jau kopš 2010. gada 3. janvāra izskan svētdienās 22:00 un ir klausāms gan naba.lv tīkla tiešraidē, gan Latvijas Radio 6 “Radio Naba” 95,8 FM frekvencē raidaparātos Rīgā un tās tuvumā.
Turpiniet sekot jaunumiem raidījuma twitter profilā @mpirmsm, kā arī sūtiet savus ieteikumus uz epastu mpm@radionaba.lv. Raidījuma interviju ierakstu arhīvs tiek papildināts un ir pieejams mixcloud.com vietnē, bet raidlaikā izskanējušo miera dziesmu arhīvs klausāms spotify.com lapā.

Uz tikšanos raidījumā “Mirklis pirms Miera”. Raidījumā tiem, kuri grib gulēt mierīgi.​