29. martā Radio Nabas nakts mūzikas pārraidē “Mirklis pirms Miera” interviju stundā kā pēdējās marta nedēļas viesis ieradīsies Eltons Kūns - mākslinieks internetā un virtuālajā vidē.

“Mana miera mūzika visbiežāk ir tādi skaņdarbi, kas liek aizmirsties. Man šķiet, ka viss sev atskaņotais ir miera mūzika, jo pats vislabāk zinu, kas mani spēj nomierināt. Sasniegt robežu, kas kļūst pietiekami sarežģīta, bet neuzbāzīga, lai ļautu man mūzikā pazust tiktāl, ka aizmirstu par apkārtējo. Pēdējā laikā gan pirms miega vairs neko neklausos, jo gulēt dodos vēlu un kaimiņi šo manu paradumu neciena.

Tomēr miers man ir absolūti svešs. Mans miers noteikti NAV klusums, vienatne un bezrūpīgi vakari ar grāmatu un/vai kaķi rokās. Ja tā padomā, tad man miers varētu būt miegs,” Eltons Kūns.

Pārraides “Mirklis pirms Miera” pirmajā stundā Eltons Kūns iepazīstinās ar sevi un ko tas nozīmē – būt māksliniekam internetā, stāstīs par saviem padarītajiem darbiem 3D vidē un sadarbību ar mūzikas, dizaina un spēļu pasauli, kā arī iepazīstinās ar tikko noslēgušos rezidenci Rupert centrā Lietuvā un nākotnes plāniem. Turpretī otrā raidījuma puse, kā jau pierasts, būs laiks Eņģeļa piedāvātajām jaunām un ne tik jaunām miega dziesmām.

Raidījums “Mirklis pirms Miera” jau kopš 2010. gada 3. janvāra izskan svētdienās 22:00 un ir klausāms gan naba.lv tīkla tiešraidē, gan no februāra “Radio Naba” 95,8 FM frekvencē raidaparātos Rīgā un tās tuvumā.

Turpiniet sekot jaunumiem raidījuma twitter profilā @mpirmsm, kā arī sūtiet savus ieteikumus uz epastu mpm@radionaba.lv. Raidījuma interviju ierakstu arhīvs tiek papildināts un ir pieejams mixcloud.com vietnē, bet raidlaikā izskanējušo miera dziesmu arhīvs klausāms grooveshark.com lapā.

Uz tikšanos raidījumā “Mirklis pirms Miera”. Raidījumā tiem, kuri grib gulēt mierīgi.